banner851

banner614

TANAL “İYİ Kİ VARSINIZ” DİYEREK TEŞEKKÜR ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Teşkilatı, Düzce’nin fahri milletvekili Mahmut Tanal’ın 60. yaşını hazırladıkları bir video ile kutladı. Vekil Tanal, teşkilata jestlerinden dolayı teşekkür etti.

banner619
Akçakoca 02.01.2021, 11:30
396

Düzce’den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, 60. yaşına girdi. CHP Akçakoca İlçe Teşkilatı, her fırsatta Düzce’nin sorunlarını TBMM çatısı altında dile getiren Vekil Tanal’a doğum günü jesti yaptı.

Partinin Akçakoca ilçe başkanı Tuğrul Abanoz başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri evlerinde güzel dilekler içeren videolar çekti. Videolar birleştirilerek Vekil Tanal’a armağan edildi.

“TANAL DÜZCE İÇİN BÜYÜK ŞANS”

Hazırlanan videoya “Devlet adamı, kendini milletin hizmetine adayan politikacıdır. En büyük örnekte İstanbul Milletvekilimiz Mahmut Tanal'dır. Sayın vekilimiz Düzce'miz için çok büyük bir şanstır. Bizim Meclisteki tek sesimizdir. Doğum gününüz kutlu olsun vekilim” notu düşüldü.

Başkan Abanoz, hazırlanan videodaki konuşmasında, “Sevgili büyüğüm, sayın vekilim. Doğum gününüz kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde koskoca bir ömür geçirmeniz dileğiyle” ifadelerini kullandı.

TANAL: “İYİ Kİ VARSINIZ”

Bu hareket karşısında duyduğu mutluluğu ifade eden Vekil Tanal, yaptığı açıklamada “Teveccühlerinden dolayı, sosyal medyada paylaştıkları bu anlamlı video nedeniyle #CHP Düzce #Akçakoca İlçe Teşkilatımıza, değerli yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Hep birlikte nice mutlu, mücadele dolu senelere…” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (1)
Ysf 9 ay önce
Millet vekili tanali Düzce'den vekil secicez yada belediye başkanı