banner851

banner955

TARİHİ PAZAR YENİDEN HİZMETE BAŞLIYOR

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yaklaşık 160 yıllık tarihe sahip Yukarı Mahalle'de kurulan tarihi pazar bu hafta sonu tekrar hizmet vermeye başlıyor. Salgın nedeniyle satışa ara veren esnaf, yeniden tezgah açacak olmasının mutluluğunu yaşıyor.

Akçakoca 02.06.2020, 11:39 02.06.2020, 16:14
2498
banner1032

Akçakoca turizminin amiral gemisi Tarihi Mahalle Pazarı, pandemi sonrası için tüm hazırlıklarını yaptı. Tarihi pazarın esnafı, pazarı ziyaret edecek misafirlerini bekliyor.

1 Haziran itibariyle alışveriş merkezleri ve işletmelerin açılması kararının ardından Akçakoca Tarihi Yukarı Mahalle Pazarı'nın esnafı da sıkı bir çalışma ile işyerlerini hizmete hazır hale getirdi.

İşyerlerinde sosyal mesafe kurallarına göre düzenleme yapan doğal ürün pazarının esnafı, bu hafta sonundan itibaren yöresel ürünleriyle konukları ağırlamaya başlayacak.

Tarihi pazarın esnafı, yaptığı açıklamada, her türlü temizliklerini yaparak işyerlerini hijyen kurallarına uygun hale getirdiklerini söylerken, doğal ve sağlıklı ürünlerden oluşan pazarlarını ziyaret edecek konukları pazarlarına davet etti.

banner844
Yorumlar (2)
CAN.D 2 yıl önce
SAKARYA SITATYUMUNA GITDIM COK GÜZEL DÜZCEDE SITAT YAPACAZ DERLER KAFESGIBI 15 BIN KISILIK YA YAPIN 30 BIN KISILIK ÜSDÜ ACILIR KAPANIR AMBIAS SÜPER OLUR GEL GÖRKI DÜZCEDEKILERIN VIZYONU KÜCÜK GELECEGI DÜSÜNMEZLER 15 BINKISILIK SIRADAN SITAT YAP GITSIN VIZYON YOK DÜZCEDE
Esnaf 2 yıl önce
Akçakoca ve kaynaşlı hariç haber yok Öncü TV de nedense
23
açık