banner851

banner955

TMO’NUN AKÇAKOCA’DA FINDIK ALIM TARİHİ ÖNE ÇEKİLDİ

Akçakoca’da TMO’nun 1 Eylül’de başlayacağı duyurulan fındık alımları, yapılan görüşmeler sonucunda öne çekildi. AK Parti Akçakoca İl Başkanı Esvet Sarıoğlu müjdeli haberi, “TMO Genel Müdürlüğü ile yapılan istişareler sonucunda, TMO fındık alımına ilçemizde 25 Ağustos 2022’de başlayacaktır” diyerek duyurdu.

Akçakoca 17.08.2022, 17:15 17.08.2022, 17:22
1794
TMO’NUN AKÇAKOCA’DA FINDIK ALIM TARİHİ ÖNE ÇEKİLDİ

TMO’nun Akçakoca ilçesinde 1 Eylül tarihinden itibaren başlayacağını duyurduğu fındık alım tarihleri AK Parti İl Başkanı Esvet Sarıoğlu ve CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’u karşı karşıya getirmişti. AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü ile yaptığı görüşmeler neticesinde alım tarihi 25 Ağustos’a çekildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Sarıoğlu,  “TMO tarafından İlçemizde fındık alım tarihi daha önce 01 Eylül 2022 olarak açıklanmıştı. TMO Genel Müdürlüğü ile yapılan istişareler sonucunda, TMO fındık alımına ilçemizde 25 Ağustos 2022 de başlayacaktır. Bu çiftlilerimizin menfaati adına yapılan düzenlemede emeği geçen Başta Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişçi olmak üzer, Tarım Bakan yardımcımız Sayın Ebubekir Gizgider’e, Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Sadri Şensoy’a, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız ve Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe Keşir ile İl Başkanımız Sayın Mustafa Keskin 'e ilçe halkımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu