banner851

banner614

ÜRETİCİNİN SESİNE KULAK VERİLİYOR

banner619

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, halkın sıkıntı ve taleplerine dinlemek için köy ziyaretlerine başladı. Köy kahvehanelerinde korona tedbirlerine uyarak vatandaşlarla bir araya gelen Özensel'e MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Başkanı İlhami Caboğlu da eşlik ediyor.

banner846
Akçakoca 13.08.2020, 15:06
1008
ÜRETİCİNİN SESİNE KULAK VERİLİYOR
banner844

‌Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, fındık hasadına girilir girilmez köylere adeta çıkarma yaptı.

Akçakoca’nın fındık toplamak için köylerine çekilen vatandaşlarla toplantılar yaparak sorunlarını dinleyen Özensel, bu çalışmalar kapsamında tüm köyleri içine alan bir ziyaret programı hazırladı.

Başkan Özensel’in köylere yaptığı ziyaretlerine zaman zaman MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Caboğlu, İGM Üyesi Ergin Özensel, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan ve MHP Akçakoca ilçe teşkilatının çok sayıda üyesi eşlik ediyor.

Her akşam 4-5 köyü ziyaret edip vatandaşlarla istişare eden MHP heyetinin son durağı Kurukavak, Küpler, Dilaver, Esmahanım ve Uğurlu köyleri oldu.

Bu köylerdeki vatandaşlarla bir araya gelen MHP’li heyet, fındık ağırlıklı konuşmalarda üreticilerin sorun ve taleplerini dinleyip çözüm önerilerini konuştu.

HABER: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (0)