banner851

banner955

YÜKSEL YILMAZ VE NAGİHAN BAŞAR SÖZLENDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’a kız istedi.

Akçakoca 09.10.2021, 11:21 10.10.2021, 17:47
1498
YÜKSEL YILMAZ VE NAGİHAN BAŞAR SÖZLENDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’ın mutlu gününe ortak oldu.

Başkan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz ile birlikte Başar ailesinin Yalı Mahallesi’ne bulunan evlerine giderek Ayşe ve Cevat Başar’ın kızları Nagihan Başar’ı Allah’ın emri Peygamber’in kavli ile Yüksel Yılmaz’a istedi.

Hayırlı bir iş için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Yanmaz, bu birlikteliğin her iki aile ve çift için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti. Baba Cevat Başar’dan Başkan Yanmaz, olumlu yanıt alınca genç çifti ilk kutlayan oldu ve bir ömür mutluluklar diledi. Başkan Yanmaz , ‘Gerçekleştirdiğimiz merasiminin her iki aile ve genç çiftimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah devamını görmeyi ve yaşamayı nasip etsin” dedi.

Başkan Yanmaz, “Yüksel Bey bizim de bir abimiz kardeşiz sayılır. Belediye bünyesinde hepimiz bir aile gibiyiz. Efendiliği, dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla herkese örnek olabilecek bir kişiliğe sahip. Sizi tanıdıktan sonra sizin gibi ikinci bir ailesi olduğu için Yüksel Bey’in çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde adım attıkları bu hayırlı işte onlara hepimizin destek olması ve kucak açması gerekiyor. Bu vesile ile çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bundan sonrada gerek şahsım gerekse belediye olarak bize ihtiyaç duyulan her konuda yanınızda olmaya devam edeceğiz’ dedi. Kız isteme merasiminin ardından Başkan Yanmaz, çiftin söz yüzüklerini de takarak kurdelayı kesti.

Yorumlar (1)
Halk 1 yıl önce
Genclere mutluluklar
Yeni Sayımız