AK Parti'de ilçe ve belde adaylarının açıklanması geciktikçe kulis söylentilerinin ardı arkası kesilmiyor. 
I M G 3064

GÖREVE TALİP OLMASA DA ADI GÜNDEME GETİRİLDİ

BAŞKAN ÖZLÜ YENİ DÖNEM İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ BAŞKAN ÖZLÜ YENİ DÖNEM İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ

3 dönemdir Çilimli Belediye başkanlığı yapan Muhsin Yavuz'un halkın da yoğun desteği ile yeniden aday gösterilmesine kesin gözüyle bakıldığı bu süreçte, aday belirleme aşamasına müdahil olamayanlar çareyi ortalık karıştırmakta buluyor. Yıllardır Başkan Yavuz'un yakın çalışma arkadaşı olan Yılmaz Yıldız, aday adaylığı başvurusu olmamasına karşılık 'Çilimli Adayı olacak' şeklinde adının gündeme getirilmesinden rahatsız...1B1F9Aaa F13D 4Ce8 939C 1Db873Fbef33

ÖNCÜ HABER'E ÖZEL AÇIKLAMA

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'a açıklamalarda bulunan Yıldız, daha önce yaptığı açıklamanın arkasında olduğunu vurgulayarak, 'Adaylık istemiyorum.' dedi.

B181Db15 5B76 4F65 8C34 34235Df7Be18

YİNE SÖYLÜYORUM: ADAY DEĞİLİM

Eli kulağında olan adaylık açıklaması için gözlerin genel merkeze çevrildiği şu günlerde Suni gündem oluşturmak isteyenlere sitem eden Yıldız, "Daha önce nasıl açıklama yaptıysam aynı yerdeyim. Çilimli Belediye Başkanlığı'na talip değilim. Ne böyle bir beklentim ne de isteğim oldu. Başkan Yavuz ile aramın bozulmasını isteyenlerin adımı bilerek ortaya attığını düşünüyorum." dedi.

ÇEVREMLE İLİŞKİM DE OLUMSUZ ETKİLENDİ

"Başkan adayı değilim." dediği halde adının sık sık konuşulması yüzünden aile ilişkilerinin de zedelendiğinin altını çizen Yıldız, "Ne ben kimseden adaylık için destek istedim ne de kimse beni aradı. Ben Başkan Yavuz'un yanındayım ve yanında olmaya devam edeceğim." şeklinde konuştu. 

MECLİSE TALİP OLAN ÇOK SAYIDA PARTİLİ DE 'ADAY YAVUZ' AÇIKLAMASINI BEKLİYOR

Öte yandan AK Parti'den Çilimli Belediye Meclis üyeliğine aday olmak isteyen çok sayıda partilinin de gözü kulağı genel merkezde... Başkan Yavuz'u destekleyenler,  meclis üyeliği başvurusu için 'Çilimli Adayı Muhsin Yavuz' açıklamasını bekliyor. Yavuz'un aday olarak ilan edilmesi sonrası adaylık başvuru yapmayı planlayanlar, önümüzdeki hafta başında yapılacak adaylık duyurusuna kilitlendi.