banner851

banner955

GÖZALTILAR VAR…

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen ve Anıtpark Meydanında düzenlenen ‘Dünya Düzce Günleri’ etkinliklerinin 6’ıncı gününde, kendini bilmezler yine sahneye çıktı. Kolpa grubunun düzenlediği konser sırasında, alanda çok sayıda kavga çıktı. Çıkan kavgalara emniyet güçleri güçlükle müdahale ederken, gözaltına alınmak istenen zorbalar polis ekiplerine de mukavemet gösterdi.

Asayiş 06.08.2022, 23:17 07.08.2022, 15:33
13454
GÖZALTILAR VAR…
banner986

Düzce’de eğlence kültürü kalmadı mı? Düzce Belediyesi ve Düzce Kent Konseyi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen ‘Dünya Düzce Günleri’ etkinliklerine, çıkan kavgalar damga vurdu. Dünya Düzce Günleri’nin 6’ıncı gününde bu akşam Türk Roc müziğinin sevilen grubu Kolpa sahne aldı.

Anıtpark Meydanını hıncahınç dolduran Düzceliler, Kolpa grubunun söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederken, konser alanında çıkan kavgalar geceye gölge düşürdü.

Çıkan kavgalara polis ekipleri, gece kartalları ve Düzce Belediyesi Özel Güvenlik görevlileri müdahale ederken, kavga eden gruplar konser alanından uzaklaştırılmak istendi.

Alan dışına çıkartılmak istenen bazı şahıslar, polis ekipleri ve gece kartallarına mukavemet göstermeye çalışınca gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şahısları işlemleri için Şehit Osman Çatana Polis Merkezine götürüldü.

Yorumlar (16)
Hatice 3 gün önce
Çokmu lazim ve gerekliydi bu konserler.Bu mubarek muharrem ayinda
Vatandaş 4 gün önce
Bitirin artık bunu bize hiç bişey layık değil
DuzcedenKurtuldum 4 gün önce
Düzceliler ne anlar konserden! Medeniyetsizler!!
Apti 4 gün önce
Bunlara basacan dayagi
Sopa yemeye gelmisler..Duzce disina iteceksin bunlari..Duzceye boyle Mikroplar lazim deil..
Madur 4 gün önce
Eylenmesini bilmiyenlere iyi bir ceza vermek lazım ki benzerlerine ibreti alem olsun diye belki akıllanır lar
Aslı Hekimoğlu can 4 gün önce
Langur langur göç alıyor Düzce.Düzce gerçek kimliğinden uzaklaşmaya başladı iyice.sanayi alanlarını iyice büyüterek kalitesiz bir göçe zemin hazırlıyoruz
Gece 4 gün önce
Gece kartalları çok komik bir isim
Ülkücü 4 gün önce
Modern kültürün gençlerin nefsani arzularını köpürterek sömürdüğü bu tarz etkinlikler yerine spor, kültür, maneviyat, sanat ve tarih temalı etkinliklerin icra edilmesi gerekmekte.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
açık