banner851

banner614

VİCDANSIZLIĞIN BÖYLESİ!

banner619

Düzce'de 9 yaşındaki bir çocuk annesinin akrabası tarafından darp edildi. Çocuğunu hastanelik edecek şekilde döven 43 yaşındaki Burhan A.'dan şikayetçi olan anne Deniz D., kendilerine tehditler savuran şahsın elini kolunu sallayarak dolaşmasına "Bana ya da oğluma bir şey olduktan sonra mı tutuklanacak?" diyerek isyan etti. Yeğeninin oğlunu darp eden şahıs ise "Fırlatmak dövmekse dövdüm" dedi.

banner846
Asayiş 12.09.2019, 16:25 12.09.2019, 22:02
6495
VİCDANSIZLIĞIN BÖYLESİ!
banner844

Düzce merkeze bağlı Azmimilli Mahallesi'nde bir akrabası tarafından sebepsiz yere şiddet gördüğü iddia edilen 9 yaşındaki Metehan Y.'nin annesi Deniz D., evladını hastanelik eden şahsın en ağır cezayı almasını istedi.

Annesi yaşananları anlattı 

Öncü Haber Merkezi'ne gelerek çocuğunun darp mağduru olduğunu fotoğraflar ve karakolda verdiği ifadeleri göstererek anlatan Deniz D., yaşadıkları korku dolu geceyi şöyle aktardı:

"Dün akşam (11 Eylül) saat 20:00 sıralarında öz dayım olan 43 yaşındaki Burhan A., ailemin yaşadığı Azmimilli Mahallesi Yağmur Sokak üzerindeki eve gelmiş. Eşimden ayrıldığım ve çalıştığım için ben de ailemle yaşıyorum. Dayım olacak kişinin geldiği sırada evde annem ve okuldan gelen 9 yaşındaki oğlum Metehan varmış. Bu şahıs, içeri girer girmez küfürler ederek, çocuğuma saldırıyor. Boğazını sıkıp yumruk atıyor. Büyük şok yaşayan annem çocuğu elinden kurtarmaya çalışıyor. Aldığı darbeler yüzünden oğlumun burnu kanıyor, korkudan altını ıslatıyor. Şahıs hızla evden çıkıp gidiyor.""Hala elini kolunu sallayarak sokaklarda dolaşıyor"

İşten saat 21:00 sıralarında çıkıp telefonunu açtığında durumdan haberdar olduğunu belirten Deniz D., yüzü gözü şiş içinde olan oğlunu görünce büyük şok yaşadığını ve hemen soluğu Osman Çatana Polis Karakolu'nda aldığını belirterek, "Polisler darp raporu için beni hastaneye yönlendirdi. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nden darp raporu aldıktan sonra Burhan A.'dan şikayetçi oldum. Ancak ortada hiçbir şey yok iken gözü dönmüş şekilde oğluma saldıran şahıs hala elini kolunu sallayarak sokaklarda dolaşıyor, beni telefonla arayıp tehditler savuruyor." dedi.

"Yüce Türk adaletinin gereğini yapmasını istiyorum"

Dayısı Burhan A.'nın mal paylaşımı yüzünden anne tarafıyla problemler yaşadığını ancak ne kendisi ne de çocuğunu ilgilendiren bir durum olmadığını vurgulayan anne Deniz D., "Dayımla aramızda hiçbir sorun yoktu. Hatta oğlum da ben de onu çok severdik. Bu olayı duyduğumda inanamadım. Alkol alıp eve geliyor ve çocuğuma saldırıyor. Karakolda iken beni arayıp tehditler ediyor. Tüm bu yaşananlara polis de şahit. Gece gözaltına alınmasını bekledim ama alınmadı. "Bana ya da oğluma bir şey olduktan sonra mı tutuklanacak?" diye karakolda da isyan ettim, şimdi de ediyorum. Oğlum ya aldığı darbelerle ölseydi? Bunun karşılığı elini kolunu sallayarak dolaşmak olmamalı. Yüce Türk adaletinin gereğini yapmasını istiyorum." şeklinde konuştu.

"Sadece fırlattım"

Öte yandan evladı feci şekilde darp edilen Deniz D.'nin iddiaları üzerine telefonla ulaştığımız Burhan A., çocuğu dövmediğini belirterek, "Sadece fırlattım, fırlatmak dövmek ise dövdüm." dedi.

Yorumlar (8)
Mağdurun yakını 2 yıl önce
Deniz için rahat olsun adalet yoksa biz adalet sağlarız şuan bekliyoruz adalet ne zaman yüzünü gösterecek diye göstermez ise biz gösteririz yüzümüzü bakalım ne olacak hodri meydan bekle su uyuz düşman uyumaz
Hasan 2 yıl önce
Kim bu burhan ben de onu fırlatmak istiyorum erkekse paylaşsın açık kimliğini
Vatandas 2 yıl önce
Turkiyede adalet yok darp ve benzeri olaylarda sikayetcimisin soruluyor suc isleyen yargilanmali direk adalet sdc guclu olana var
Aziziye 2 yıl önce
Soytarı bunlar. İçmekten sivmaktan başka bir şey bilmezler. Hayvan gibi gezerler
Ali 2 yıl önce
Bu aciz adamı da fırlatalım duvardan duvara, madem dövmek değil, delikanlıysan bi emsalini de fırlat da görelim adamcık
BARZO 2 yıl önce
AİLE İÇİ BİZİ İLGİLENDİRMEZ AMA BİR GÜN SENİN DE HAKKINDAN GELECEK BİR YİĞİT ÇIKAR ODA SANA AYNI CÜMLERLE GELİR İNŞALLAH! BENDE ANNEYİM İÇİM CIZ ETTİ HER AİLEDE BİR AMCA DAYI HALA VAR ORTALIK BOZAN
ANNE 2 yıl önce
Allah belanı versin inşAllah. Gücü sana yetmeyen bir çocuğa el kaldırmak ancak aciz ve korkak bir insanın işi. Umarım o yavruya attığın dayağın 10 katınıda sana atsınlar da bütün kemiklerin kırılsın. YETER artık YETER düşün bu kadınların ve çocukların yakasından. Duyarlı ve vicdanı olan erkekler bize sahip çıkın . Sizi de bir ana doğurmadı mı ? Sizin için de bir ana ağlamadı mı? lütfen kadınlara ve çocuklara sahip çıkın. Bizler size emanet değil miyiz?
Duzceli 2 yıl önce
Turkiyede bu kanunlar varken..adaleti kendin vericeksin..