Düzce Cam Düzcespor Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sezon değerlendirmesi ve yeni sezonun planlanmasının yapılacağını söyleyen Tüysüz, “Bu planlama yapılırken başta Belediye Başkanımız ve diğer yetkililerle görüşmeler olacak ve kulübe destek konusunda neler yapılacağı netleştikten sonra teknik heyet ve futbolcu transferlerinin başlayacak” ifadelerini kullandı.

Takımın son durumu hakkında bilgi veren Tüysüz,  “Şu ana kadar çok sayıda teknik direktör bizimle çalışmak için başvuruda bulundu veya tanıdıklar vasıtasıyla önerilen isimler var biz bu isimlerden bir havuz oluşturulduk.

Yeni sezon planlamasını yaptıktan sonra teknik direktör konusunu çözüp elimizde bulunan futbolcu havuzuna ve yeni hocamızın oyuncu listesini de ekleyip kadromuzu oluşturacağız.  Şu anda hiçbir hoca ve oyuncuyla anlaşmış değiliz. Ayrıca bu ay içinde kongremizde yapmamız gerekiyor. Başkanımız Gökhan Kapoğlu önderliğinde Düzcespor’umuzun başarısı için yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.