DEVA Partisi Demokrat Parti ve Gelecek Partisi ortak Belediye Başkanı Murat Caymaz’ın tanıtım toplantısı için Düzce’ye gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, parti binasındaki programın ardından Cuma Namazı için Merkez Büyük Camisine gitti.

Whatsapp Image 2024 02 09 At 15.07.07

Namaz öncesi cami avlusunda vatandaşlarla sohbet eden Babacan’ın yanına gelen YRP Düzce Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu, kendisine ‘Hoş geldiniz’ temennisinde bulundu. Kendisini tanıtmasına rağmen DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, ünlü Karadenizli sanatçı Davut Güloğlu’nu tanımakta zorlandı. Partililer Güloğlu’nun sanatçı kimliği ile tanındığını söylemesi üzerine Babacan, kendisinden özür diledi.

Whatsapp Image 2024 02 09 At 15.07.08

Babacan ve Güloğlu, yerel seçimlerde birbirlerine başarılar diledi. Güloğlu, Babacan’a Belediye Başkanı seçilmesi halinde yapacağı çalışmalardan bahsederek,  “2 büyük şehrin arasından unutulmuş 20 yıldır, üstüne toprak atılmış Düzce’nin. Biz bunları çözmeye geldik. Kapıları sökülmüş bir belediye, makam mevki yok. Burada görev verdiler burada da çalışıyoruz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

“BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ… “BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ…