2019 Yerel Seçimleri’nde il dâhil 5 belediye kazanan AK Parti, kaybettiği 5 belediyeyi tekrar geri alma hedefiyle seçim çalışmalarına başladı. AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, mevcut Başkan ve Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, belediye ve il genel meclisi aday adayları ve teşkilat üyeleri hep birlikte Merkez Büyük Camii’nde kıldıkları Cuma Namazı sonrası 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için sahaya çıktı. İlk seçim ziyaretlerini çarşı esnafına yapan AK Parti heyetine, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk de eşlik etti.

Düzce’de 2014 Yerel Seçimleri’nde olduğu gibi 10’da 10 yapmak için güçlü ve halkta karşılığı olan adaylarla yola çıkma kararı alan AK Parti, Düzce Belediye Başkan adayının tekrar mevcut Başkan Dr. Faruk Özlü olarak açıklanması sonrası vakit kaybetmeden seçim çalışmaları için düğmeye bastı.

Whatsapp Image 2024 01 19 At 16.15.42 (1)

Merkez Büyük Camii’nde kılınan namaz sonrası sahaya çıktılar

Bugün AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, mevcut Başkan ve Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, belediye ve il genel meclisi aday adayları ve teşkilat üyeleri ilk olarak Merkez Büyük Camii önünde toplandı.

PARTİLİLERİN ADAY TANITIM TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ GÖSTERMESİ BEKLENİYOR PARTİLİLERİN ADAY TANITIM TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ GÖSTERMESİ BEKLENİYOR

Whatsapp Image 2024 01 19 At 16.15.43

Spor Sokak ve Gaziantep Caddesi esnafını ziyaret ettiler

Cuma Namazı’nı burada kılan AK Parti heyeti artından Spor Sokak ve Gaziantep Caddesi’ndeki tüm esnafları tek tek ziyaret ederek, hem ‘Hayırlı işler’ temennisinde bulundu hem de 31 Mart Seçimleri için destek istedi. Kalabalık AK Partililer’i nezaketle karşılayan Düzce esnafı, yereldeki sıkıntılar ve taleplerini bizzat iktidar temsilcilerine iletme fırsatı yakaladı.

Esnaf sıkıntı ve beklentilerini dillendirdi

Sohbetlerin ağırlıklı olarak ekonomi üzerine olduğu esnaf ziyaretlerinde söz zaman zaman şehirleşmeye de geldi. Düzce’nin göbeğinde kepenk açan esnaflar, Başkan Özlü ’nün mevcut projeleri hakkında görüş ve düşüncelerini paylaşırken, beklentilerini de dile getirmeyi ihmal etmedi.

Kültür Mahallesi’nde gençlere kulak verildi

Kalabalık AK Parti heyeti daha sonra Düzce’nin en kabalalık mahallelerinden olan Kültür Mahallesi’ndeki kafelerde gençlerle buluştu. Genç nüfusun isteklerine kulak veren Başkan ve Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de sosyal yaşamı yeni dönemde hayata geçirmek istedikleri projelerle daha da canlandırmak istediklerini ifade etti.

Whatsapp Image 2024 01 19 At 16.15.41 (1)

5 yılı anlattı, gelecek 5 yıl için destek istedi

Heyetin ilk seçim çalışması günü, Millet Kıraathanesi’nde vatandaşla buluşma ile devam etti. Başkan Özlü ve beraberindeki heyet burada da 5 yıl boyunca Düzce’de hayata geçirilen proje ve yatırımları tek tek anlattıktan sonra, halkın takdiri ile sandıktan zaferle çıkılması halinde gelecek 5 yılda Düzce’yi geliştirmek ve kalkındırmak için uygulanması planlanan projelerden bahsetti ve halktan destek istedi.