DEVA Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim çalışmaları kapsamında Camikebir Mahallesi'nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Camikebir Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Caymaz, mahalle esnafının sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerini ve projelerini paylaştı.

“BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ… “BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ…

I M G 8329

DÜZCE’Yİ FARKLI KILACAK

Caymaz, Düzce'nin gelişmişlik ve kalkınma potansiyelini vurgulayarak, kültür, turizm ve sanayi alanlarındaki yenilikçi yaklaşımıyla Düzce'yi farklı kılacaklarını belirtti. Her caddede, her sokağa ve her kesimden Düzce'nin insanıyla bir araya gelmeye devam eden Caymaz, vatandaşların desteğiyle daha yaşanabilir bir şehir hedeflediklerini ifade etti.

I M G 8470

Caymaz'ın ziyaretleri sırasında esnafın karşılaştığı sorunlara duyarlılık gösterdiği ve çözüm odaklı yaklaşımını sergilediği gözlemlendi. Camikebir Mahallesi'nde yapılan ziyaretlerde Caymaz'a vatandaşlar tarafından ilgi ve destek gösterildi.

I M G 8210

Caymaz, seçim sürecinde Düzce'nin her kesiminden gelen talepleri dikkate alarak şehrin kalkınması ve gelişmesi için projelerini hayata geçireceklerini belirtti. Caymaz, yenilik, kalkınma ve değişim isteyen herkesi DEVA Partisi çatısı altında birleşmeye çağırdı.