Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Coşkun, “Adil, dürüst ve katılımcı bir Gölyaka arzusu tek şiarım olacak.” diyerek belediye başkanlığındaki görevine bugün itibariyle başladı.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde güçlü rakiplerini geride bırakarak Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye başkanı seçilen Muzaffer Coşkun, AK Parti’den gelen itirazlar nedeniyle mazbatasını gecikmeli de olsa Ramazan Bayramı öncesi almıştı.

Gölyaka Muzaffer

“SEÇMEN FATURAYI İYİ PARTİ’YE KESTİ” “SEÇMEN FATURAYI İYİ PARTİ’YE KESTİ”

Gölyaka’da hala hürmetle anılan eski Başkan Fehmi Coşkun’un oğlu olan Muzaffer Coşkun, 30 yıl gibi bir süre Gölyaka Belediyesi’nde önemli görevler üstlendikten sonra geçtiğimiz yıl emekli olmuştu. MHP’den Gölyaka Belediye Başkanlığı için aday gösterilen ve 31 Mart’tan zaferle çıkan Coşkun, bu kez belediyeyi yönetmek için geri döndü.

Tüm halkı kucaklayıcı bir yönetim anlayışı ile memleketini daha iyi noktalara taşımak için söz veren Gölyaka’nın çiçeği burnunda Belediye Başkanı Muzaffer Coşkun, belediyedeki ilk mesaisine şu sözlerle başladı:

“Bu büyük ve güzel aile, kendisine kimin hizmet edeceğine dair iradesini 31 Mart akşamı ortaya koydu. Şahsıma gösterilen teveccüh ile adil, dürüst ve katılımcı bir Gölyaka arzusu tek şiarımdır. 5 yıl sürecek bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirmek için mesaimize başlıyoruz.”