20-1

Sorumlu olduğu iller Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Yalova’da kamu kesimi, özel kesim ve sivil toplum kuruluşları arasında iş birliği ve eşgüdüm sağlayarak bölge kalkınma stratejileri hazırlayan, bölgenin kalkınmasını hızlandırmak ve küresel rekabette güçlendirmek amacıyla çalışmalar yürüten tüzel kişiliği haiz bir kamu kurumu olan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA) Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

19-2

Toplantı, MARKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Düzce Valisi Selçuk Aslan başkanlığında; Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla düzenlendi.

Toplantıda bölgesel yatırımlar, kalkınma ve geliştirme projeleri değerlendirildi.

GEÇİCİ ADAY LİSTELERİNE İTİRAZ BUGÜN 17.00’YE KADAR DEVAM EDECEK GEÇİCİ ADAY LİSTELERİNE İTİRAZ BUGÜN 17.00’YE KADAR DEVAM EDECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü toplantıyla ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Düzce’mizi ve bölgemizde yer alan Sakarya ile Yalova’yı konuştuk, çalışmalarımızdan söz ettik. Kendilerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.