‘Bu Yaz Çok Spor Olacak’ başlığı altında 6-18 yaş arası çocukları sporla buluşturacak organizasyonun kayıtları ise 8 Haziran Cumartesi günü itibariyle alınmaya başladı.

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından üç yıl önce temelleri atılan ve bugüne kadar binlerce gencin sporla buluşturulmasının sağlandığı Yaz Spor Akademisi yeni dönemine başlıyor.

Whatsapp Image 2024 06 07 At 15.44.46

8 Haziran Cumartesi günü itibariyle kayıtların başladığı ve 6-18 yaş arası çocukların ücretsiz şekilde yararlanabileceği Yaz Spor Akademisinde, Atletizm, Badminton, Basketbol, Boks, Atıcılık, Cimnastik, Eskrim, Halter, Hentbol, Judo, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Taekwondo, Tenis, Oryantiring, Karate, Satranç, Wushu, Halk Oyunları, Güreş, Voleybol, Futbol, Yüzme, Bisiklet ve Pilates olmak üzere toplam 26 branşta eğitim verilecek.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 2 MADALYA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 2 MADALYA

24 Haziran'da başlayacak ilk ders sonrası 27 Haziran Perşembe günü yapılacak açılış töreni ile birlikte Düzceli gençler açıklanacak etkinlik takvimi çerçevesinde sporla buluşacak.