Partisinin Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar'ın iftar davetine katılan BPP Genel Başkanı Mustafa Destici, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a özel açıklamalarda bulundu. Bayraktar’ın yeniden Kaynaşlı Belediye Başkanı seçilmesi halinde hizmet noktasında arkasında bizzat kendisinin olacağının sözünü veren Destici, “Ankara’dan destek gerektiğinde bu destek cumhurbaşkanımızdan gerekiyorsa oradan, ilgili bakanlıklardan gerekiyorsa Allah’ın izni ile biz elimizi uzatır, o hizmeti alır ve Kaynaşlı’ya getiririz.” dedi. Bayraktar için Kaynaşlı halkından destek isteyen Destici, “Cumhur İttifakı’nın 3 siyasi partisinden birisinin genel başkanı olarak bunları söylüyorum; Kaynaşlı’da bugüne kadar yapılmayanları da yapacağız.” taahhüdünde bulundu.

Düzce, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne günler kala önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor. Partisinin Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar'ın Kızılay Toplum Merkezi’nde düzenlediği iftar programına katılım gösteren Büyük Birlik Partisi (BPP) Genel Başkanı Mustafa Destici, burada önemli açıklamalarda bulundu.

Öncü TV Kaynaşlı’daki iftar programını canlı olarak yayınladı

Öncü TV, Destici’nin Kaynaşlı temaslarını canlı olarak yayınlayarak, genel başkanın seçim öncesi partililer ile buluşmasını binlere ulaştırdı.

D1-1

“Bayraktar seçimleri kazanması halinde Ankara’da öksüz ve yetim kalmaz”

İftar davetinde Öncü Haber’e özel açıklamalarda bulunan Destici, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın sorularını yanıtladı.

BBP Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar’ın yerel seçimlerde belediye başkanı seçilmesi halinde, Ankara’dan hizmeti getirmek için kendisinin gerekli çalışmaları yapacağını belirten Destici, “Erol Bayraktar, Kaynaşlı ilçesinde belediye başkanı seçilmesi halinde Ankara’da asla yetim ve öksüz kalmaz. Biz Büyük Birlik Partisi olarak Cumhur İttifakı’nın bir parçasıyız. Erol Bayraktar, belediye başkan adayımızın verdiği vaatlerin ve taahhütlerin tamamen biz arkasındayız. Belediye imkanları ile yapılacaklar burada yapılacak, belediye imkanları ile yapılamayanlar, Ankara’dan destek gerektiğinde bu destek cumhurbaşkanımızdan gerekiyorsa oradan, ilgili bakanlıklardan gerekiyorsa onlardan, ilgili kurum ve kuruluşlardan gerekiyorsa, Allah’ın izni ile biz elimizi uzatır, o hizmeti alır ve Kaynaşlı’ya getiririz.” dedi.

Destici Röp 2

“Büyük Birlik Partisi 31 yıllık geçmişe sahip köklü bit parti”

BBP’nin 31 yıllık geçmişe sahip köklü bir parti olduğuna dikkat çeken Destici, Kaynaşlı halkından Erol Bayraktar için destek istedi. Bugüne kadar Kaynaşlı ilçesinde yapılmayanları yapacaklarının da sözünü veren Destici, “Büyük Birlik Partisi 31 bir yıllık köklü bir siyasi partidir, tecrübeli bir siyasi partidir, ben tecrübeli bir siyasi genel başkanıyım ve Cumhur İttifakı’nın 3 siyasi partisinden birisinin genel başkanı olarak bunları söylüyorum; hiçbir vatandaşımızın, bu konuda hiçbir endişesi olmasın, biz burada bugüne kadar yapılmayanları da yapacağız. Yeter ki Kaynaşlı halkı bize güvensin ve bize destek versinler.” diye konuştu.

Destici Röp 1

“BOĞAZİÇİ’NDE FİGÜRANLAR KAZANMADI” “BOĞAZİÇİ’NDE FİGÜRANLAR KAZANMADI”

“Kaynaşlı için gerekirse cumhurbaşkanımızla görüşeceğim”

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın “AK Partili bir belediyenin aldığını, Büyük Birlik Partisi belediye başkanları da alabilir mi?” sorusuna Destici, şu cevabı verdi:

“Bizim belediyelerimiz var şu anda ve bazı zamanlarda daha fazlasını alıyoruz. Çünkü bizim belediyelerimizin tamamıyla ben kendim bizzat ilgileniyorum. Hangi kurumda, ne işleri varsa ben kendim gidip bizzat ilgileniyorum, ilgili bakanlara gidip, ben kendim görüşüyorum. Cumhurbaşkanımızla görüşmek gerektiğinde, gidip onunla görüşüyorum. Yani neresi ile görüşmek gerekiyorsa, ben görüşüyorum ve bu hizmetleri alıyoruz. Bundan sonra da inşallah Allah’ın izni ile daha güçlü alacağız. Yeter ki Kaynaşlılar bize destek versinler ve Erol Başkanımızı seçsinler, gerisini düşünmesinler, gerisi bizde.”