Türkiye’nin birlik ve beraberliğine kast eden terör örgütlerine yönelik operasyonlar kararlılıkla devam ediyor.

Cumhuriyet Başsavcılıkları, Jandarma Genel Komutanlığı TEM Daire Başkanlığı ve İstihbarat Başkanlığı koordinesinde; Terör örgütlerinin faaliyetlerinin ve finans kaynaklarının engellenmesine yönelik, aralarında Düzce’nin de bulunduğu 19 ilde düzenlen, “BOZDOĞAN-25” operasyonlarında 49 terör örgütü üyesi yakalandı.

Terör 1

Yakalanan şahısların, Sosyal medya hesapları üzerinden terör örgütü propagandası yaptıkları, Terör örgütüne üye oldukları, Terör örgütüne yardım ve yataklık etme suçlarını işledikleri tespit edildi.

Terör 2

SOKAK SATICILARI TEK TEK TEMİZLENİYOR SOKAK SATICILARI TEK TEK TEMİZLENİYOR

Düzce’de “BOZDOĞAN-25” operasyonları kapsamında, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı, Düzce İl Jandarma Komutanlığı koordinesinde düzenlenen operasyonlarda, Bölücü Terör Örgütü üyesi şahıslar yakalanarak, Çilimli T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.

Terör 3

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya operasyonlara ilişkin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Aziz milletimizin bilmesini isterim ki; Birlik ve bütünlüğümüze kasteden hiçbir terör örgütüne göz açtırmayacağız. Güvenlik güçlerimizin üstün gayretleriyle milletimizin huzuru, birlik ve beraberliği için mücadelemiz kararlılıkla devam edecek. Cumhuriyet Başsavcılıklarımızı ve operasyonları gerçekleştiren Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle.” İfadelerini kullandı.

Terör 4

HABER: Zeki AŞIKOĞLU