banner851

banner955

03.06.2022, 11:01 1812

DİKKAT! SATANİSTLER OPERASYON PEŞİNDE

Allah’ı kıyamete zorlama çabasında olan Şeytanın müttefiki satanisteler İnsan ve kâinatın doğasına açtıkları savaşa yeni boyut kazandırma peşindeler. Ve unutmayınız CORONA ile mücadele sürecinde SATANİSTLERİN hedefi insanlığa ve doğaya karşı operasyona dönüştürmektir.

Korkutarak ve tehditler üzerinden insan doğasının asla kabul etmeyeceği “Yeni normali” dayatmak, yapay zekâ ile robotları tanrılaştırmak, insanı robotların emrine vermek, Dünya nüfusunu azaltmak sentetik aşı, sentetik ilaç, sentetik gıda ve sentetik beslenme…

Laboratuvar ’da üretilen sentetik doku, sentetik insan, sentetik et, bunun için hayvanlar dünyasını tüketmek…

Ve unutmayınız korona ile mücadele sürecini satanistlerin hedefi; insanlığa ve doğaya karşı operasyona dönüştürmektir! Korkutarak ve tehditler üzerinden insan doğasının asla kabul etmeyeceği “yeni normali” dayatmak.

Ve dijital üzerinden insanı tek tek teslim alıp insanlık dini (post hümanizmi) ile hanifliğe karşı, yani Nemrut’un Hz. İbrahim’e, Firavununun Hz. Musa’ya Ebu Cehil, Ebu Leheb’in Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’e açtığı savaşın 21.Yüzyılda ki savaşıdır.

Ve müjdeler olsun kaybettiler… 

Ancak bugün unutmadan ve uyanık olmakla yükümlüyüz maddeyi amaç edinen ruhlarla maddeyi araç edinen insanlığa, maddenin bereketinden hayır üreten iki medeniyet; çatışıyor bütün dünya da…

Yorumlar (11)
mt 7 ay önce
iyi canım sende kanser falan olursan kök hücre tedavisini kabul etmezsin.. gider kendini hocalara üfürtürsün..
Muhammet 7 ay önce
Rastgele kelimelerin bir araya getirilip, büyük anlamlı bir şeyler söylenmeye çalışılan ama ne anlatmak istediğini yazarın(?) kendisinin bile bilmediği bir cümleler çorbası olmuş.
Sentetik doku dediğiniz şeyle insanların kurtarıldığı; sentetik et ile hayvan katliamlarının önüne geçilmeye çalışıldığı: bugün eczanede satılan her ilacın sentetik olduğu gerçeği gibi konulardan bihaber olduğunuz çok açık.
Umarım korona zamanı, satanistlerin ürünü aşıları da olmamışsınızdır ve herkese de “aşı olmayın, bunlar sentetik, satanist” işe diye yazmışsınızdır.
Maşallah 7 ay önce
Çok başarılı bir yazı beeeeee maşAllah maşAllah
Turgay 7 ay önce
Sıra satanistlere mi geldi
Haramzadeler
Aç gözlüler şöyle dursun
Hele şu satanistlerin hakkından bi gelelim heee
Arınma? 3 ay önce
Nasıl gidiyor bu arada A R I N M A çalışmalarınız? Takdir ediyorum sizi, çok özel tabirler icat ediyorsunuz; “arınmayı başarmak” , “ günah işleme özgürlüğü” , … Devamını bekliyoruz.
mahmut 6 ay önce
10bin doları açıkla
Murtaza 6 ay önce
Ne yazdığını kendisi biliyor mu acaba? Bütün bilimsel terimleri bir araya getireyim, en iyi yazar ben olayım mi dedin? O asağıladigin bilim senin hayat kaliteni artırıyor. Bir dahaki yazında hayat pahalılığını, liyakatsizliği, hırsızlığı, yalakalığı da satanistlere bağlarsan bu kez gerçekten okunabilir bir yazı olur.
Turgay 6 ay önce
Dakka bir gol bir
Allah'ı bir şeye zorlamak kimin haddi
Hangi kudretle Allahı bir işi yapmaya zorlayabilirsinizki yazarken düşünmeli taşınmalı değilmi yazar kardeşim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız