VALİ ASLAN ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ VALİ ASLAN ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Devlet Su İşleri (DSİ) 5. Bölge Müdürü İbrahim Yaroğlu ve Düzce DSİ Şube Müdürü Deniz Yıldız, Düzce Valisi Selçuk Aslan’a görevinde başarılar dilemek amacıyla ziyarette bulundu.

DSİ
DSİ eliyle Düzce’de devam eden yatırımların ele alındığı görüşmede, vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlere hassasiyetle yaklaşılmasının önemi üzerinde duran Vali Aslan, DSİ heyetinden çalışmaların hızlandırılmasını istedi.
Bilindiği gibi merkeze bağlı Bahçeköy Köyü’nü çevre köylere ve tarım arazilerine bağlayan ve temmuz ayındaki taşkında büyük tahribata uğrayan yol, DSİ’nin Melen Çayı’nda ıslah çalışması yapmaması nedeniyle uzun süredir onarılamıyordu. Konunun Öncü Haber aracılığıyla gündeme gelmesinin ardından Vali Aslan, köylülerin tepki gösterdiği DSİ Şube Müdürü Deniz Yıldız’ı bypass ederek direkt DSİ Bölge Müdürlüğü’nden sorunun çözümü için harekete geçilmesini istemişti. Bu görüşme sonrası aylardır başlamayan ıslah çalışmaları iş makinelerinin Melen’e 3 günde inmesiyle hızla başlamıştı.
 Bu ve benzer sorunların yaşanmaması adına koordineli çalışmanın önemi üzerinde duran Vali Aslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, DSİ heyetine teşekkür etti.