2019-2020 futbol sezonunda siyasetin bir türlü futbolun içinden elini ayağını çekmediğinden dolayı Düzcespor’a yapılan büyük haksızlıklar gündemden düşmüyor. 2020-2021 futbol sezonunda tekrar 2.lige çıkmak için yoğun çaba harcayan Düzcespor’un, yönetim kurulu tarafından yapılan ve yapılacak olan transferler ile lige damga vuracağı öngörülüyor.

Düzce’nin halkı ve taraftarı ise Düzcespor’un üst liglerde olma hayali devam ederek birçok kişi tarafından “O sene bu sene” deniliyor. Düzcespor çalışmalarına tam gaz devam ederken oyuncuların ve teknik ekibin son derece hırslı oldukları gözlemlendi.

Düzcespor oyuncularının göstermiş olduğu hırs ve azim ile bu yıl Düzcespor için 2. lige “Ya çıkacak ya çıkacak” sözleri dile getiriliyor.

BİZLERİ YANILTIN

Düzce ilinin siyasi partileri ve sivil toplum örgütlerinin 2020-2021 futbol sezonunda Düzcespor’un yanında olmaları isteniyor. Düzcespor taraftarları ve halk tarafından dile getirilen sözlerde şu ifadeye yer verildi: “Siyasiler ve sivil toplum örgütleri Düzcespor’u destekleyerek bu yıl bizleri yanıltıp maçlara gelsinler.”