banner851

banner955

4 VALİYLE TOPLANTI YAPTI

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, birtakım temaslarda bulunmak üzere dün Düzce’ye gelirken, Düzce, Bolu, Sakarya ve Zonguldak valileriyle toplantı gerçekleştirdi.

Düzce 26.02.2022, 16:00 26.02.2022, 16:17
1233

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, birtakım temaslarda bulunmak üzere dün Düzce’ye geldi. İnce’ye İller idaresi Genel Müdürü Hüseyin Kürşat Kırbıyık da eşlik etti.

Düzce Valiliği’ne gelen Bakan Yardımcısı İnce, burada Düzce Valisi Cevdet Atay’ı ziyaret etti. Düzce ayrıca komşu 3 ilin valilerini de ağırladı.

İçişleri Bakan Yardımcısı İnce; Düzce Valisi Cevdet Atay, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Bolu Valisi Ahmet Ümit ile bir de toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda valiler görev yaptıkları illerdeki son durum ve hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili İnce’ye bilgi verdi.

Yorumlar (1)
CAN 8 ay önce
HALK EKMEK FIRINLARINI FIRINCILAR ISDEMEZ NEDENMI ISLERINE GELMEZ VE DÜZCEDE FIRINCILAR COK AMMA REKABET YOK VE FIRINCILARDA HAKLI ELETIRIK FIYATI DOGAL GAZ ISCILIK UN COK PAHALLI ONLARADA HAK VERIYORUM
27
parçalı az bulutlu