banner851

banner614

ANKETLE BELİRLENECEK

Düzce Belediyesi ulaşım hizmetinde kullanılacak yeni otobüslerin rengini sosyal medya hesabı üzerinden başlattığı anketle vatandaşa soruyor. Mavi ve kırmızı seçenekleri sunulan anket 1 hafta sürecek.

Düzce 04.03.2020, 13:51 05.03.2020, 12:27
2485

Düzce Belediyesi şehir içi ulaşım sisteminde kullanılacak yeni tip otobüslerin rengini belirlemek amacıyla anket başlattı.

Düzce Belediyesi toplu ulaşım sistemi için düşünülen yeni sistemde çalışmalarına devam ediyor. Şehir içi ulaşımda kullanılacak araçların renklerini Düzceliler'e soran Düzce Belediyesi sosyal medya üzerinden düzenlenen anket çalışmasında iki öneride bulundu. Ankette vatandaşlara otobüsler "Mavi" mi yoksa "Kırmızı" mı olsun şeklinde soru yöneltildi. Anketin ilk gününde yüzde 57 oranı ile kırmızı rengin önde olduğu görüldü.

Bir hafta sürecek anketin sonuçlarına göre belirlenecek renkte yeni nesil araçlar en kısa sürede şehrin cadde ve sokaklarında hizmete girecek.

 

Yorumlar (24)
Necdet küçük 2 yıl önce
Beyaz komple beyaz..5. Sene elimizde alacalı bi zebra olur yoksa
Hasan 2 yıl önce
Kırmızı Şimşek kırmızı mavi olsun ki düzce sporu simgelesin
Sema 2 yıl önce
Parlement mavisi
HABİL TÜYSÜZ 2 yıl önce
KIRMIZI RENK HİÇ AMA HİÇ OLMAZ MAVİ OLMALI DAHA ÖNCE KIRMIZI RENK O3O2 OTOMARSAN OTOBÜSLER VARDI KIRMIZIYDI ARTIK BI DEYİŞIKLIK OLSUN MAVI HOŞ OLUR.
Düzceli 2 yıl önce
Allah aşkına millet otobüslerde perişan tıkış tıkış kalabalık.otobusun rengini seçmek kaldı.tek derdimiz otobüs rengi
ayhan saygıner(bursalı) 2 yıl önce
kırmızı lacivert düzcespor renklerinden olsun kırmızı mavi diye ayrılcağına düzcesporun iki renginde olsun...geniş yerler beyaz da olabilir ben örnekler çizmiş paylaşmıştım herkes benden paylaştı binlerce kişi beğenmişti ....keşke belediye başkanımız bu yazımı okusa!!!! düzcesporu sevmek düzceyi sevmektir.....
ayhan saygıner(bursalı) 2 yıl önce
Düzcespor renklerinden olsun kırmızı lacivert yüz kere yaptım... afişlerde ayhan saygıner olarak tasarımlar yaptım renkllendirdim herkes beğendi yüzlerce kişi paylaştı düzcede fakat belediye başkanlarınız ilgilenmedi...BURSADA OTURUYORUM BURSADA OTOBÜSLER YEŞİL BEYAZ BURSASPOR RENGİ belediyeler çok farklı...bursa daha uygulamacı
adamın teki 2 yıl önce
Kırmızı şiddet ve şehvetin rengidir. Elbette mavi, yeşil de olsaydı iyidi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın