banner851

banner614

ASKER ARKADAŞIN MI?

Düzce'ye hizmet sevdası değil koltuk meraklısı olanlar her ortamda kendilerini belli ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün tasarrufuyla bir makam edinen Serkan Yılmaz ve Beytullah Yılmaz, başkanlarının ceket düğmesi iliklediği yerde, gömlek dışarıda, ceket önü açık şekilde gezme rahatlığını nereden buluyor? Ne halka ne Başkan Özlü'ye saygısı olmayanların ciddiyetsizlikleri her defasında hafızlara kazınıyor.

banner619
Düzce 22.09.2021, 15:14 22.09.2021, 19:00
11771

Düzce'nin her alanda hak ettiği konuma ulaşması için tüm çalışma ve projeleri yerinde titizlikle takip eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, performansının yanı sıra 7'den 70'e toplumun her kesimine karşı saygıyı ön planda tutan tavırlarıyla takdir topluyor. Ancak ılımlı yaklaşımı, naifliği ve özellikle devlet adamlığından gelen protokol adabıyla her zaman olumlu eleştiriler alan Başkan Özlü'nün yakın çalışma ekibi ise bunun tam aksi yöndeki davranışlarıyla tepki çekmeye devam ediyor.

Yakın zamanda kendisini ziyaret eden bir cami derneği yetkililerini odasından kovmaktan beter eden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yılmaz'ın, Konuralp temasları sırasında Başkan Özlü'nün yanında ceketinin önü açık ve gömleği dışarıda vaziyette yer alması 'Bu ne rahatlık?' dedirtti. Ast-üst nezaketinden uzak şekilde tutum sergileyen sadece Başkan Yardımcısı Yılmaz değildi. Yıllardır mesai yaptığı belediyede üstlendiği görev yelpazesi oldukça geniş olan, ancak hizmetten çok 'burnu havada' olarak tabir edilen tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Kültür Müdürü Beytullah Yılmaz da sanki karşısında talimat aldığı belediye başkanı değil asker arkadaşı varmış gibi ceketini ilikleme ihtiyacı hissetmedi.

Düzce'yi yöneten, şehrin geleceğini şekillendirmek için çalışan Başkan Özlü halka olan saygısından ceketini ilikleyerek Konuralp sokaklarını arşınlarken, yardımcısı ve müdürünün ceketlerini ilikleme zahmetine girmeden, gezintiye çıkar gibi yanında yürümesi bir kez daha gözlerin Özlü'nün A takımına çevrilmesine yol açtı.

Düzce için her şeyi dört dörtlük yapmaya çabalayan Başkan Özlü, konu ekibi olunca sorunlar silsilesinden kurtulamıyor. Görevi müdürlük olan bir belediye personelinin bile üst yöneticisine karşı saygıyı unuttuğu bir ortamda Özlü'nün sağ kolları nedeniyle daha çok başı ağrıyacağına kesin gözüyle bakılıyor.

banner844
Yorumlar (43)
sçavuş 3 hafta önce
Allahtan dileğim en sevdiklerin ile imtihan olursun Serkan Yılmaz
AHMET YILMAZ 4 hafta önce
AYNISI BUGÜN NİĞDE BELEDİYE BAŞKANIDA YAPTI ONADA SÖYLEYİN MADEM
Amerikalı 4 hafta önce
Blazer ceket nedir ve nasıl giyilmelidir?
Her ceket takım elbise değildir. Neyse siz onu bunu bırakında Düzce’deki satılık, kiralık gazetecileri haber yapın. Arpası kesilince ceketinin önünü iliklemiyorlar diye haber yapanlar var mesela.
Azıcık samimiyet 4 hafta önce
Bırakın kılık kıyafet işlerini böyle mi rahat hissedeceksiniz kendinizi.siz ilikleyin öncü medya yalakalıkta sınır yok zaten.
MOTORCU 4 hafta önce
başkan hacı amcaya ziyarete gitti hemen başkanı arkalayan haberler yayınlanmaya başladı
T. 4 hafta önce
BEN bir duzceli olarak Faruk Ozlu yu baskan gormek istemiyorum
METE 4 hafta önce
bürokrat yeme işlerini bırakın..adam çalmıyo çırpmıyor çalışıyor..Gelip el etekmi öpücek size..yada umreye mi gitsin sizle..düzcenin çocuğu fazla kasmayın...
Değişinartık 4 hafta önce
ulan önünde ceket iliklemek ne? Haşa Allah mı bunlar, seçimle başa gelen bireyler. sizin bu makamı ululaştırma zihniyetiniz yüzünden ülke hala ortaçağ kafasında. Bu insanlar halka hizmet etmek için seçildi. Biraz geliştirin kendinizi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın