banner851

banner614

BAZILARI KUDURUYOR, ÖZLÜ HERKESİ KUCAKLIYOR

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle hassas bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde, bazı kesimler mübarek Ramazan ayında bile dinimizin emir ve yasaklarını dile getiren din adamlarına tepki gösteriyor. Düzce’deki muhalifler bunu fırsat görüp ballandıra ballandıra kullanmaya kalkarken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’den herkesi kucaklayıcı paylaşımlar geliyor.

banner846
Düzce 30.04.2020, 14:23 30.04.2020, 14:34
1829
banner844

Bu nasıl bir akıl tutulması!

Türkiye’nin koronavirüs salgını nedeniyle zor günlerde geçtiği şu günlerde İslam dini üzerinden yapılan tartışmalar hoş karşılanmıyor. Özellikle birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının daha ön plana çıktığı mübarek Ramazan ayında İslam dininin emir ve yasakları hakkında uyarılarda bulunan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a bazı kesimlerin tepki göstermesi ‘Akıl tutulması’ olarak yorumlandı.

Kaşıkoğlu da eleştirenler arasında…

Kur'an-ı Kerim'den ayetler okuyarak Allah'ın kesin bir şekilde yasakladığı hatta lanetlediği günahları hatırlatan Erbaş’ın müslümanları doğru yola davet etmesi kimilerini rahatsız etti. Artık muhalif safta yer alan eski AK Partili Metin Kaşıkoğlu da Erbaş’ı “Millet sokakta travesti, gay, lezbiyen, biseksüel avına mı çıksın istiyorsunuz? Amacınız hiç iyi gözükmüyor.” sözleriyle eleştirdi.

İslam’ın kuralları neden bazılarını rahatsız ediyor?

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş gibi din adamlar camilerde, vaazlarda, sohbetlerde dinin emir ve yasaklarını anlatmasına karşı çıkan kesimler adeta İslam’ın kurallarına tepki göstermeye kalkarken, bu durum zaten salgın yüzünden psikolojileri olumsuz etkilenen halkı daha da geriyor. Şu kritik günlerde hem siyasilerin hem de idarecilerin daha pozitif yaklaşımlarda bulunması önem taşıyor.

Başkan Özlü marjinal ses sanatçısıyla çağrı yaptı

Buna en güzel örnek ise geçtiğimiz günlerde Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’den geldi. Başkan Özlü, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal hayatları büyük ölçüde kısıtlanan Düzceliler’e marjinal kıyafetleri ve yaşam tarzıyla bir döneme damga vuran Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi Zeki Müren’in unutulmaz şarkısı ‘Elbet Bir Gün Buluşacağız’ ile seslendi.  Sosyal medya hesaplarından Düzce görüntüsü üzerine Zeki Müren’in şarkısını paylaşan Başkan Özlü, altına şu notu düştü: “Yine güzel günlerde buluşacağız. Sağlıklı bir gelecek için evinde kalan tüm hemşehrilerime tek tek teşekkür ediyorum. Evde kal Düzce…”

Yorumlar (11)
Ferdi Coşkun 1 yıl önce
Zeki Müren yerine başka bir sanatçı olsaydı daha makbul olurdu, Zeki Müren bu ülkede eşcinsel hayatın lideriydi
Gumusova 1 yıl önce
Beceriksizler yaziklar olsun icraat yapın paylaşımda ne ya duzceliler somut birşeyler bekliyor kelesin ciragi bile olamazsiniz reis derhal bunlari görevden al
Redkit 1 yıl önce
Düzce ne zman ak partiden çıkacaksa o gün hizmet görecek artık bunu net görüyorum düzcede bu böyle
Motorcu 1 yıl önce
Özlü = boşa giden koskoca bir yıl ve devamında hiçbirşey yapılmadan geçecek 4 yıl demek
Diyaneti kapat 1 yıl önce
Çıkan Af Yasası Toplumun Vicdanlı Kesimini Rahatsız Etti Buna Dindarlarda Dahil.Dindarlar Bu Yasa Zulümdür Deyince Erdoğan´da Dindarların Gözünde Daha Fazla İmaj Kaybetmemek İçin Diyanet´i Sahaya Sürdü.Bu Salgının Birden Bire Eşcinselliğe Bağlanması Normal Bir Şey mi? :)
tufan.. 1 yıl önce
Sayin baskanim hic kusura bakmayin ama Sayim Mehmet Kelesi de cok elestirmistim zamaninda ama gercekten Duzce me memleketime hizmet etmis adam..O ist. caddesin de esnaflarinizla oturun guzelim yolu talan ettiniz insanlar cocuk bebekleriyle yuruyorlrd
Vatandas 1 yıl önce
Madem bu ulke islam ulkesi seriatla yonetilsin sahte muslumanlar zina serbest
Düzceli 1 yıl önce
Aşar deresi parklar afat işi kentsel dönüşüm çevre yolları lütfen herkes kendi gündemine baksın lütfen verilen sözlere bakalım düzcenin gelecegini kuralım düzcenin gündemine dönelim bize keleşi arattınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın