banner851

banner955

ÇOK KUVVETLİ GELİYOR…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hafta sonu Düzce ve çevresi için yer yer çok kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. Sağanak yağışların sel ve heyelan riski taşıdığı belirtilerek, özellikle dere kenarlarında evleri bulunan vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması istendi.

Düzce 24.06.2022, 16:34
4026
ÇOK KUVVETLİ GELİYOR…

Düzce ve çevresinde etkisini sürdüren yağışlı ve serin hava, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Meteorolojinin son değerlendirmelerine göre, Düzce ve çevresinde yağışlı hava hafta sonunda etki alanını genişleterek, yer yer kuvvetli şekilde görülecek.

Meteoroloji tarafından, yer yer çok kuvvetli görüleceği tahmin edilen sağanak yağışların sel ve heyelan riski taşıdığı uyarısı yapılarak, özellikle dere yataklarında evleri bulunan vatandaşları dikkatli olmaları gerektiği belirtildi.

Yapılan uyarıda; yağış anında sel, ani su taşkınları, dolu yağışı, yıldırım düşmesi, yağış anında kuvvetli rüzgâr ve trafikte yaşanacak olumsuzluklara karşı Düzceli vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Yağışlar ne kadar sürecek…

Yine meteorolojinin son değerlendirmelerine göre, Düzce’de etkisini sürdüren yağışlı ve serin hava, bir hafta boyunca devam edecek.  Yağışların yer yer kuvvetli olması öngörülüyor.

Yorumlar (4)
vatandaş 1 hafta önce
alt yapı problemlerini ne zaman düzeltecek bu düzce belediyesi sözde iş yapyıorlar ancak gerdanlık falan konuşur yok düzcenin gerdanlığıymış önce vatandaşı kurtarın da bi alt yapı yapın *** içinde kalıyor her yağmurda her yer
Ali 1 hafta önce
Duzce nin iklimi degisti sanirsam artik bol montlu polarli hayatlar elveda tsrtler ince giysiler
Ahmet 1 hafta önce
Dere yatağına devletin arazisine ev yapanların mağduriyet kasma günleri geldi.
beyciler 1 hafta önce
biz dere kenarında oturuyoruz.ne yapalım kaçalımmıyahyalardan bu yana her dereyi buraya karaca deresine bağladılar.hesap yapılmadı.şimdi suçlu biz oluruz..sel tehlikesi var evet.bekliyoruz.sorunlusu düzce belediyesi ve valilik..
27
açık