banner851

banner955

FAHİŞ FİYAT ARTIŞLARINA KARŞI KOOPERATİFLİ MÜCADELE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fahiş fiyat artışlarına karşı yurt genelinde yaygınlaştırılması talimatını verdiği Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin Düzce’deki şube sayısı Körpeşler’e açılan yeni şubeyle 6’ya çıkarıldı.

Düzce 20.12.2021, 11:27 20.12.2021, 13:27
4245
FAHİŞ FİYAT ARTIŞLARINA KARŞI KOOPERATİFLİ MÜCADELE

Pandemi dönemiyle küresel olarak başlayan son dönemde Türk Lirası’nın Amerikan Doları karşısında değer kaybıyla derinleşen ekonomik bunalım vatandaşın cebine yeni zamlar olarak yansıyor.

Erdoğan talimat vermişti

Bir yandan da fırsatçılık ve stokçuluk iddialarıyla fahiş fiyat artışları tartışılırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşların piyasaya göre uygun fiyatlarla alışveriş yapabilmeleri için Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri’nin arttırılması ve yaygınlaştırılması talimatı vermişti.

Açılışı Keşkin yaptı

Bu kapsamda Düzce’de de şube sayısının arttırmasına yönelik çalışmalara başlanan meyvelerini verdi. Tarım Kredi Kooperatif Market'in Körpeşler Şubesi, bugün yapılan açılış töreninin ardından vatandaşların hizmetine sunuldu.

Marketin açılış kurdelesini AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Kesti. Keskin, törenin ardından markete girerek fiyatları da inceleyerek market yetkililerinden bilgi aldı.

6. şube Körpeşler’e

Körpeşler’de açılan marketle birlikte Merkez’de 4, Akçakoca’da ve Gölyaka’da 1’er şubeyle Düzce il genelindeki kooperatif market sayısı 6’ya çıkmış oldu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (17)
Duzceli 12 ay önce
Bu marketin şubelerini acacaginiza marketlerin çöpe attiklari urunlerin satildigi bir yer acin bari.. hic inandirici degilsiniz!
Teoman Haldun 12 ay önce
Market binası partili birinin... mi?
düzceli 12 ay önce
bizmutfak için market market dolaşırken onlar mutfak itiyacı yerine çerez alıyorlar
VATANDAŞ 12 ay önce
bütün marketlerden çak daha pahallı ne yararı var acaba
Kerem sert 12 ay önce
Körpeler 2423 cad de D 100 gibi tir tanker kamyon geçiyor
Mühendis 12 ay önce
Komik
cash81 12 ay önce
keskine bakın hele sanki kendi cebinden açmış marketi havalar bak
Markethunter 12 ay önce
Durmak yok show a devammm.Migrostan bile daha pahalı.bes para etmez hizmet ve kalite....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız