banner851

banner614

KESKİN’E DOSYA SUNDULAR

banner619

Akçakoca ilçesine yapılacak olan Demir Çelik OSB’nin bir an önce kurulması için süreç Hızlandırıldı. Belediye Başkanı Okan Yanmaz, MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Pazvant, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e OSB’nin bir an önce kurulması için dosya sundu.

banner846
Düzce 31.03.2021, 17:30 31.03.2021, 20:37
531
banner844

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, MHP ilçe başkanı Mustafa Özensel, Ak parti ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Pazvant bölgede kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi’nin hızlandırılması için ,AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’i ziyaret ettiler.

Başkan Yanmaz ve heyet OSB için tüm hazırlıkların tamamlandığını, kuruluş takviminin sürdüğünü belirterek, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile görüşüleceğini ifade ettiler. OSB ile ilgili dosyanın Ak parti il başkanı Mustafa Keskin’e sunulduğu kaydedilerek, kuruluş işlemlerinin bir an yapılmasının beklendiği bildirildi.

1750 dönüm alan üzerine kurulacak olan OSB için kamulaştırma çalışmaların bir an önce tamamlanması bekleniyor.

Yorumlar (2)
Rumuz 4 ay önce
Görmek istemediğiniz sorunları görmezsiniz. Sokak hayvanları sorunumuz azaldı ne demek? Barınak olarak kalıcı konutları yaptınız sanırım? Kalıcı konutlarda her kapıda 30 köpek var yolda yürünmüyor. Isırılan insanlar raporları ile belediyeye başvuruyorlar söylediğiniz : Sokak hayvanları ile yaşamaya alışın. Bu sizin lafınız. Çözüm sıfır.
Resul İnan 4 ay önce
millet gitmiş sandığa oy vermiş, utanmadan eline almış BAŞKANIM diye parti il yetkilisine dosya götürüyor.