banner851

banner614

SELÇUK BAYRAKTAR GÖRDÜĞÜ MANZARAYI ELEŞTİRDİ

banner619

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı olan ve tasarladığı İHA-SİHA’larla Türkiye’yi savunma alanında dünyada üst sıralara taşıyan BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ailesiyle birlikte Düzce’nin doğal güzelliklerinden Pürenli Yaylası’nı ziyaret etti. Bayraktar çifti o anları sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

banner846
Düzce 26.10.2020, 10:19
12088
SELÇUK BAYRAKTAR GÖRDÜĞÜ MANZARAYI ELEŞTİRDİ
banner844

İHA ve SİHA’larla Türkiye’yi savunma sanayisinde devrim yapan BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ailesiyle birlikte Düzce’nin güzelliklerinden Pürenli Yaylası’nı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı olan Bayraktar’a, eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve çiftin kızları Canan Aybüke de eşlik etti.

Doğayla iç içe geçirdikleri anları sosyal medya hesaplarından paylaşan Bayraktar ailesinin doğayla buluştukları andaki mutluluğu fotoğraflara yansıdı.

Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden çiftin çocukları Canan Aybüke de uzun süre sonra ilk kez görüldü.

“ÇÖPLERİ GÖRMEK ÜZÜCÜYDÜ”

Selçuk Bayraktar, Pürenli seyahatini “Gökyüzüne yaklaştıkça güzelleşen bir yol ve Pürenli Yaylası...” sözleriyle anlatırken çevre düşmanlarını da eleştirdi.

Paylaşımında “Evimizde yere atmayı düşünemeyeceğimiz çöpleri yer yer buralarda görmek çok üzücüydü” ifadelerine yer veren Bayraktar, “Birkaç adımlık mesafelerde kamp ateşi kalıntıları keza... Emek verilmiş bir sanat eseri gördüğümüzde zarar vermemek için gösterdiğimiz özenin çok daha fazlasını hak ediyor bu güzellikler” sözleriyle doğaya sahip çıkma çağrısı yaptı.

Öte yandan Bayraktar’ın Pürenli Yaylası’ndan paylaştığı fotoğraflar sosyal medyada 400 bin beğeni aldı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (6)
[email protected] 7 ay önce
Sayın Bayraktar,bir fırsatını bulursanız eşiniz hanımefendiyle birlikte Kazdağlarınada gidin lütfen,devlet eliyle doğa katliamı nasıl yapılıyor görürsünüz ve yüreğiniz yanar ve buna müsade edenlerede lanet okursunuz.Ben iddia ediyorumki güzel yavrularımız büyüdüklerinde bu olanlara izin verdiğimiz için bize lanet okuyacaklar gelecekte.
Ali 7 ay önce
Hoşgelmiş sefalar getirmişler.Çok doğru konuya değinmiş
Düsceli 7 ay önce
Pürenli Düzcedemi cahiller
Ibram 7 ay önce
aynen düzce nere pürenli nere arada 50 km fark var
CAN 7 ay önce
ADAMGIBI ADAM DOGRULARI SÖYLEMIS DÜZCEDE AKCAKOCA SAHILERIDE CÖP YE IC ALMA GIT CÖPLER KALSIN BEN BUNLARA INSAN DEMIYORUM
Duzceli 7 ay önce
Kendilerini modern kesim gören kampçıların çöpleri
açık