banner851

banner614

SİTE SAKİNLERİ EŞLİK ETTİ

banner619

Düzce’de bir site yönetimi, sokağa çıkma yasağı getirilen 20 yaş altındaki gençler için DJ performansı düzenledi. "DJ Uğur" lakaplı Uğur Çakır’ın evinin balkonundan çaldığı şarkılara site sakinleri balkonlarından ve sitenin ortak yaşam alanlarından eşlik etti.

banner846
Düzce 06.04.2020, 13:11
5400
SİTE SAKİNLERİ EŞLİK ETTİ
banner844

Korona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yayınlanan genelge ile 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkması yasaklandı.

Pazar günü ve havanın güzel olması nedeniyle evlerde canı sıkılan gençler olduğunu düşünen Üsküp Evleri Sitesi ve Düzce’de DJ’lik yapan DJ Uğur lakaplı Uğur Çakır, ortak bir projeye imza attı. Dj Uğur, evinin balkonundan genç komşuları için DJ performansı sergiledi.

Gençlerle birlikte site sakinlerinin müziklere eşlik etmesi evde canı sıkılan gençlerin yanı sıra orta yaşlı site sakinlerini de hareketlendirdi. Güncel pop şarkıların yanı sıra Ankara yöresi oyun havaları da çalan Dj Uğur’un çaldığı müziklere eşlik eden site sakinleri balkonlara çıkarak ve sitenin ortak yaşam alanlarında oynayıp, o anları sosyal medyadan canlı yayınladı. 

  DJ Uğur Çakır, “20 yaş altı gençler evdeler. Onların da canı sıkılmasın, sokağa çıkmak zorunda kalmasınlar. Gençlere destek amaçlı bir mini konser gerçekleştirdik. Herkese hitap eden müzikler yaptık. Gayet güzel oldu. Herkes evinde kalsın. Ne kadar evde kalırsak kısa sürede bu musibeti atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Site yöneticisi Emrah Şahin, site sakinlerine kısa da olsa eğlenceli dakikalar yaşatıldığını ifade ederek, “Sitenin 20 yaş altı gençleri için evde kaldıkları için eğlenmesi anlamında Uğur kardeşimizle güzel bir ufakta olsa bir konser düzenledik. Uğur kardeşimize teşekkür ederim Düzce evde kal Türkiye evde kal” dedi. 

Yorumlar (7)
Ahmet hakan 1 yıl önce
Hemen tele sarılmış cekiyolar ya nasıl bimmillet oldu bu türkler cok komik
akıl fikir 1 yıl önce
İnsanlar biraz ders alsın, kendine çeki düzen versin diye musbietler geliyor, bunlar çalgı oyun peşinde. Allah akıl fikir versin.
castro 1 yıl önce
king kardeşim benin helal
Üsküp evleri 1 yıl önce
Orası bir kere dj uğur evi deyil site yoneticinin evi ve ben orada oturuyorum o kadar millet bir ara geldi yasli küçük çocuklar o fotoğraflar neden yok onlardan kişi veya kişiler bu hastalık bulassa bundan sorumlu kişi veya kişiler vardır İnşAllah.
Üsküp evleri 1 yıl önce
Birkere o ev dj uğur Çakır'ın deyil site yoneticisin evi ve orda o çalarken kac kişi bir araya gelerek onu dinlediler o kalabalığı neden çekilmemiş ben kendim orada oturuyorum o kadar küçük çocuk yaşlı bir araya getirildi onlardan biri veya birilerine bişey olsa hesabını verecek kişi veya kişiler vardır umarım.
saçmalık 1 yıl önce
Çok büyük düşüncesizlik. Hastası, yaşlısı , çocuğu olanlar senin dandik müziğini dinlemek zorunda mı? Böyle şeylere destek olmayın. Kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok.
DJ TAM GAZ DEVAM 1 yıl önce
DANDİK DEDİĞİN MÜZİĞİ SEN BİR CALDA SENDEN DINLEYELIM EVDE DURMUYORSUN ANLADIK EVDE DURUP SIKILANLARA BARI SAYGIN OLSUN ORADA BAHCEYE CIKIN ANONSU GECILMEDI EVDE KALANLARA YAPILAN BIR ETKINLIK...
19°
kapalı