banner851

banner955

TOPLANTIYA VALİ ATAY BAŞKANLIK ETTİ

Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında düzenlenen toplantıda, il genelinde yapılan sosyal yardım faaliyetleri masaya yatırıldı.

Düzce 23.08.2022, 17:30
953
TOPLANTIYA VALİ ATAY BAŞKANLIK ETTİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Düzce Valiliği, Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Düzce Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı aracılığı ile il genelinde binlerce yardıma muhtaç aileye yaptığı sosyal yardım faaliyetleri ile ilgili Düzce Valiliği’nde toplantı düzenlendi.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve kurum amirleri katıldı.  

Toplantıda, Düzce genelinde yardıma muhtaç ailelere yapılan sosyal yardımlar ve yardım faaliyetleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Vali Cevdet Atay toplantıda, her zaman yardıma muhtaç ailelerin yanında olunmasına ve yardımların kapsamının genişletilmesine yönelik kaymakamlara ve kurum müdürlerine talimat verdi.

banner844
Yorumlar (3)
Mustafa37 1 ay önce
Herkesi kendin gibi gevşek mi zannettin . Orada ciddi bir toplantı var. Kamu görevlisi sırıtsa pişmiş kelle gibi sırıtmış dersin. kamu görevi için toplanılmış. Soytarı görevi değil.
Biri 1 ay önce
Parti yada tanıdık olmadığı sürece yardım almanız çok mümkün değil, defalarca belediye sosyal dernekler kaymakamlık valilik hepsine dijital, yazılı veya sözlü talepte bulundum aldığım cevaplar hallederiz sıkıntı yok tarzında sokak ağzı cevaplardı. Hiç birinden bir somun ekmek dahi gelmedi. Telefonlarım alındı adresim alındı hepsi boş iş. Ne arayan var ne soran. Belediye şehir içinde ikamet edenlere yardım ediyoruz demişti hatta cimer yazışması hâlâ duruyor. Amk düzce nin yüzde 90 ı kırsal
kamil. 1 ay önce
Orada oturanların hic birinin yuzü gülmüyor. Sanki zorla oturtulmşlar. Bunların yapacagı sosyallik yerinde kalsın.
17
kapalı