banner851

banner614

VEFA SOSYAL DESTEK GRUBUNU ZİYARET

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanlığınca yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında yayınlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara yönelik sokağa çıkma yasağı genelgesi doğrultusunda oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Grubu"nun iletişim merkezini ziyaret etti.

banner846
Düzce 17.04.2020, 10:15
1406
VEFA SOSYAL DESTEK GRUBUNU ZİYARET
banner844

Korona virüs salgınına karşı tedbirler alınmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda 81 ilde olduğu gibi Düzce’de de çalışmalar titizlikle yürütülüyor.

Vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi ve mağduriyet yaşamaması için oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu yaşlı vatandaşlara yardım ulaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanlığınca yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında yayınlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara yönelik sokağa çıkma yasağı genelgesi doğrultusunda oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Grubu"nun iletişim merkezini ziyaret etti.

Vali Dağlı’ya ziyaretinde Düzce İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin eşlik etti.  Vali Dağlı, 112 Acil Çağrı Merkezi'nde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu Koordinasyon Merkezi'nde yetkililerden bilgi alarak çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (3)
bulent 1 yıl önce
Herkesde maske var ama bizde yok kalici konutlardayim gitmedigim yer kalmadi hicbiryerde yok devket yoneticilerinde olupta halkta yoksa insanlarin siyaseti fanatikligi birakip durup bir dusunmesi lazim.Benim maskemi alana hakkim haram olsun.
Ahmet yarar 1 yıl önce
Yaklaşık beş haftadır evdeyim yasim69 nearayan nede soran var ben bu habere nasıl inanayim
LKEYİ 1 yıl önce
ÜİKEYİ yönetenlerin THE PLATHFORM filmini mutlaka izlemeleri gerekir....
28°
açık