banner851

banner614

YAŞLI KADIN KISITLAMADAN HABERSİZ EKMEK ALMAYA GELDİ

banner619

Düzce’de sokağa çıkma kısıtlamasında hasta eşine sıcak ekmek almak üzere dışarı çıkan yaşlı kadın polis ekipleri tarafından fark edildi. Ekipler evinde televizyon bulunmadığı için kısıtlamadan haberi olmayan yaşlı kadına önce fırından ekmek aldı daha sonra ekip arabasıyla evine bıraktı.

banner846
Düzce 12.12.2020, 16:52
6825
YAŞLI KADIN KISITLAMADAN HABERSİZ EKMEK ALMAYA GELDİ
banner844

Düzce’de polisin şefkati yürekleri ısıttı. Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeni ile uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında evinde televizyon olmayan ve kısıtlamadan haberi olmayan yaşlı kadın ekmek almak için sokağa çıktı.

Kısıtlamadan bir haber olan yaşlı kadını denetleme yapan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri fark etti. Ekmek fırını önünde bekleyen yaşlı kadının yanına giden polis ekipleri, yaşlı kadının eşinin yatalak olduğu ve ekmek almak için beklediğini öğrendi.

Ekipler kadına yardımcı olarak, ekmek fırınına giderek ekmeklerin ücretlerini ödedi. Sıcak ekmekler çıkarak paketlendi ve polis ekipleri tarafından yaşlı kadına verildi.

Emniyet mensupları fırıncıya ayrıca “Bu ablamız her geldiğinde ekmeğini verin. Parası olmasa da verin biz karşılarız” dediler. Polis ekiplerinin şefkatine teşekkür ederek yanıt veren yaşlı kadın, daha sonra evine polis arabası ile bırakıldı.

(İHA)

Yorumlar (18)
Yerli ve milli 8 ay önce
Olsun bizim vatandaşım degil mi bir önemi yok o kadar ülkeye yardım ettik o daha önemli öteki dünya'da nasıl bakarız yabancıların yüzüne ALLAH KORUSUN.
Hasan Kudal 8 ay önce
Kimin polisi, tebrik ederim. Allah razı olsun.
Yılmaz Çakır 8 ay önce
Sizlere teşükür ederiz
Mahmut dik 8 ay önce
Seçim zamanı olsa siyasiler sıraya girerdi ekmek almak için yasasın polis asker kardeşlerimize çıkarsız menfaat sıfır partililer nerede nerde destek sadece halkımız anlasın artık
kral yunus 8 ay önce
yunus abi kraldır
Yalçın Bolluk 8 ay önce
Samimi içten bir davranış gösteren Polislerimize en kalbi duygularlarımla teşekkür ediyorum.
Hasan 8 ay önce
Helal olsun polislere adamsınız
Aranızda polis kisvesi al 8 ay önce
Mustafa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın