banner851

banner955

YENİ SOSYAL ALANLAR GELİYOR

Düzce merkez mahalle muhtarları kendi yerleşim yerlerine yeni sosyal alanlar kazandırılması için Düzce Belediyesi’nin kapısını çaldı. Muhtarlardan gelen talep üzerine ilk etapta Koçyazı ve Hamidiye mahallelerinde yer tespiti için inceleme başlatıldı. Belediyeden yapılan açıklamada, Düzce’de halkın ücretsiz yararlanacağı sosyal ve spor donatıların sayısının arttırılacağı vurgulandı.

Düzce 09.03.2022, 15:30
1478
YENİ SOSYAL ALANLAR GELİYOR
banner1032

Düzce’de aileleri ve çocukların keyifli vakit geçirmesine imkan sağlayan sosyal tesis ve parkların sayısı artacak. Merkez mahalle muhtarlarının talebiyle çalışma başlatan Düzce Belediyesi, mahallelerdeki uygun alanların belirlenmesi için harekete geçti.

Bu doğrultuda yeni sosyal alanların yapımına dönük saha çalışmalarının ilk adresi Koçyazı ve Hamidiye mahalleleri oldu.

Yapılan işleri yerinde takip eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bu çerçevede Koçyazı ve Hamidiye Mahallesi muhtarlarını ziyaret etti.

Ziyaretlere ilişkin kurumdan yapılan açıklamada, Başkan Özlü’nün görüşlerine yer verildi. Düzce’de sosyal ve spor donatılarının halka açılarak vatandaşların ücretsiz bir şekilde kullanmasının önünü açmak için çalışma başlatacaklarını kaydeden Özlü, şu ifadeleri kullandı:

“Daha önce görüştüğümüz yerlerle ilgili incelemelerde bulunmak ve üzerine istişare yapmak için ziyaret gerçekleştirdik. Mahalle muhtarlarımız mahallelerindeki alanların değerlendirilmesini talep ediyor. Yerinde gördük. Ayrıca spor tesislerini de vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Spor Akademisi birimindeki arkadaşlarımız da buradaki çalışmalara dahil olabilecekler. Her mahallemizde sosyal ve spor tesislerini kazandırmak istiyoruz.”  

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün muhtarlık ziyaretlerine ilgili müdürler de katılarak yapılabilecek çalışmaları anlattı.

Yorumlar (9)
Vatandas 7 ay önce
Halk ekmek içinde düğmeye basıldı . fakat bı gelişme yok.
Ugur avag 7 ay önce
Ben camkoy tokılerı oturum oy zamanı gelmeyin tokınım bakıma ıhtıyacı var lutfen bizim buralarda gelin
Mahalleli 7 ay önce
Burhaniye mahallesi merkez mahalle olmasına rağmen mahremiyet bölgesi be bir sosyal alan ne bir yol kaldırın hiç birşey yapılmıyor bunda en çok suç muhtarın berber salonunda muhtarlık olursa böyle olur
cash81 7 ay önce
ne düğmeymiş arkadaş
Vatandas 7 ay önce
Yapiliyor ama çöplükten gecilmiyor yada zarar veriliyor kamara takilmasi lazim
Hasan Hüseyin kaya 8 ay önce
Basmadik düğme kalmadı yıllardır ne hizmet aşkı ama anlamadım
Apti 7 ay önce
Korsun.sagirsin.anlayacak kapasite varmi sende..
Ahmet huzeyfe 8 ay önce
Şehit bayram gökmen mahallesininde bir çok şeye ihtiyacı var
YAVUZ0881 8 ay önce
Belediye başkanına bir önerim var düzceyi komple betona göksun gitsin kendiside yorulmaz iki de bir yok orda yok burda tek seferde dokun komple betonu duzcenin üstüne olsun bitsin ne bitmez bir beton sevgisidir bu millet aç be utannmanizda kalmadı YAZIK bu millete
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
parçalı bulutlu