31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala inşaat mühendisi olarak şehirleşmeye hakim olmasıyla halkın güvenini kazanan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, sorunları çözme yöntemleriyle de gönülleri fethetmeye devam ediyor. Seçimlere kısa bir süre kala temposunu arttıran Eser, Düzce’de ayak basmadık yer, çalmadık kapı bırakmazken, vatandaşların da büyük bir teveccühü ile karşılaşıyor. Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde belediye başkanı seçilmesi halinde Düzce’de hayata geçireceği projeleri anlatan Eser’in, kendisi gibi projeleri de vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Yerel seçimler için son viraja girilirken, diğer adayların atışma siyasetinden uzak şekilde projelerini ve eksik bulduğu konuları anlatmaya devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, çalışma temposunu daha da hızlandırdı.

E1

SAHADAN AYAĞINI ÇEKMİYOR

Düzce’deki seçimlerin kuvvetli ismi Eser, parti teşkilatları ile birlikte bir an olsun bile sahadan ayrılmazken, vatandaşlardan yerel seçimlerde kendisi için destek istiyor.

E2

DÜZCE ESNAFI ESER'E GÜVENİYOR

Gittiği her yerde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılanan Eser, şehir merkezinde esnaf ziyaretlerine devam etti. Seçim çalışmaları kapsamında Kuyumcuzade Bulvarı ve D-100 Akçakoca Karayolu üzerinde esnaf ziyaretleri düzenledi. Esnaf ziyaretlerinde belediye başkanı seçilmesi halinde Düzce’de hayata geçireceği projelerden bahseden Eser’in bu projeleri esnafların büyük beğenisini çekti.

E3-1

'DÜZCE'NİN 100-150 YILINI DÜŞÜNEREK PROJE GELİŞTİRİYORUZ'

Esnaf ve ailelerinden 31 Mart yerel seçimlerinde kendisi için destek isteyen Eser, “Ben yıllardır inşaat sektöründe olmam hasebiyle Düzce’nin bütün sorunlarını çözebilecek bilgi ve tecrübeye sahibim. Menfaat ya da makam odaklı değil Düzce'ye ve Düzceliler'e daha iyi hizmet sunabilmek için vatandaş odaklı çalışmalarımı sürdüreceğim. Bu çalışmaları yaparken de, Düzce’nin 100 – 150 yıllık geleceğini düşünerek, projelerimi hayata geçireceğim. Ulaşım, sosyal yaşam, kültür-sanat, sanayi, tarım, turizm her alanda Düzce'mizi kalkındıracak projelerimizle memleketimizi yerinde sayan bir il olmaktan kurtarıp koşar adım geliştireceğiz. Düzce için durmaksızın çalışmaya sözüm söz, destek verin Düzce'yi ortak akılla, hep birlikte yönetelim.” dedi.

BAŞKAN ÖZLÜ YENİ DÖNEM İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ BAŞKAN ÖZLÜ YENİ DÖNEM İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ

E4

Eser’in esnaf ziyaretlerinin ardından ise son adresi Özel Doğuş Rehabilitasyon Merkezi ile Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mühendislik Fakültesi oldu.