“BİRLİK-BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM” “BİRLİK-BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM”

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, hizmetle toplumsal faydayı birleştiren belediyeciliği Düzce ile buluşturmak için emin adımlarla gönüllere dokunuyor. Seçim çalışmaları kapsamında Düzce’de ayak basmadık yer bırakmayan Eser, mahalle ve kurum ziyaretlerine devam etti. Gittiği her yerde belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerinden bahseden Eser, kendisine yöneltilen, Düzce içme suyu altyapısı ile ilgili soruya, “İçme suyu, kanalizasyon, yağmurlama, elektrik, doğalgaz bunları ele alıp 100-150 yıllık projeler yapıp ileride böyle bir sıkıntı çıkmaması konusunda çalışacağız.” cevabını verdi.

1-274

Önümüzdeki 31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala, sahadan bir an olsun ayrılmayan yerel seçimlerin Düzce’deki kuvvetli ismi MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser’in son adresi Bahçeşehir Bölgesi ile AFAD, 112 Acil Çağrı Merkezi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Müftülük ve Türk Telekom İl Müdürlüğü oldu.

4 C72931 D 88 E D 4061 9876 96521 D E16 B35

“45 MİLYON EURO’LUK KREDİ YARARLI MI, YARARSIZ MI DİYE BAKACAĞIM”

Eski adı Kalıcı Konutlar olan Bahçeşehir Bölgesi’nde ziyaret ettiği vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılanan Eser, burada vatandaşların şikayet ve taleplerini dinledi. Belediye başkanı seçilmesi halinde Düzce’de hayata geçireceği projelerden bahseden Eser, vatandaşlardan tam not aldı. Bahçeşehir ziyareti sırasında bir vatandaşın Düzce’nin içme suyu altyapısı ile ilgili sorusunu yanıtlayan Eser, mevcut yönetimin içme suyu sorunu çözme vaadiyle yaptığı anlaşmayı hatırlatarak, “Düzce Belediyesi’nde 45 milyon Euro’luk içme suyu kredisi anlaşması yapılmış. İçeriği daha görmedim, ama bakacağım. ‘Düzce halkına bu kredi yararlı mı, yararsız mı?’ diye bakacağım. Yararlıysa, içme suyu projesine başlayacağız. İçme suyu, kanalizasyon, yağmurlama, elektrik, doğalgaz bunların hepsini ele alıp, 100-150 yıllık projeler yapıp, ileride böyle bir sıkıntı çıkmaması konusunda çalışacağız. İşi bir kere yapacaksınız, tam yapacaksınız.” diye konuştu.

2-288

KAMU KURUMLARINI ZİYARET ETTİ

Bahçeşehir’deki temaslarının ardından, Düzce’deki resmi kurumları ziyaret eden Eser, il müdürleri ve çalışanlarla bir araya geldi.

C5 B0 E890 B5 A C 46 E5 B C F F 40 B C34 F A A372

Ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Eser, “112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nde Müdürümüz Sayın Gönül Günaydın Çabukoğlu’nu ve personel arkadaşlarımızı ziyaret edip; Düzce’nin sorunlarını ve çözüm önerilerimizi konuştuk. Bahçelievler Bölgesi’ndeki esnaf ve vatandaşlarımız ile buluştuk. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Müdürümüz Sayın İsa Yazıcı ve personellerini ziyaret edip; yönetime geldiğimizde ortaklaşa yapacağımız projelerimizden bahsettik. Türk Telekom Düzce İl Müdürlüğü’nde Müdürümüz Sayın Serkan Usluoğlu’nu makamında ziyaret edip, hasbihalde bulunduk. Ardından personel arkadaşlarımız ile tek tek görüşüp desteklerini istedik. Düzce’de internet alt yapı problemlerini hep birlikte çözeceğimize dair söz aldık. Düzce İl Müftülüğü ile Diyanet İşleri Başkanlığı personelini ziyaret edip, mübarek ramazan aylarını tebrik ettik. Desteklerini isteyip kendimizden ve projelerimizden bahsettik.” şeklinde konuştu.