banner614

ADINI DÜNYA LİSTESİNE YAZDIRDI

banner619

Düzce Doğa Okulları’nın ortaokul bölümünden Alpin Nur Çağır, Kanada´nın önde gelen üniversitelerinden Waterloo Üniversitesi'nin düzenlediği İngilizce matematik yarışmasında uluslararası başarı elde ederek adını dünya listesine yazdırdı.

banner846
Eğitim 15.09.2015, 18:44
7900
ADINI DÜNYA LİSTESİNE YAZDIRDI
banner844
2014-2015 eğitim-öğretim yılında matematik zümresinin girişimleri ile Düzce Doğa Koleji 7. ve 8. Sınıf öğrencileri Kanada’nın seçkin üniversitelerinden Waterloo Üniversitesi tarafından düzenlenen Gauss Matematik yarışmasına katıldı. Düzce Doğa Koleji öğrencisi Alpin Nur Çağır mükemmel bir skor alarak adını Dünya listesine yazdırdı.Öğretmen anne babanın çocuğu olan Alpin Nur Çağır, uluslararası yarışmada Doğa Kolejini başarıyla temsil ederken, eğitimci olan ailesini de gururlandırdı.


Amacın, öğrencilerin matematik problemi çözebilme becerilerini geliştirerek onları cesaretlendirmek olan yarışmaya çeşitli ülkelerden 100 binden fazla öğrenci katılıyor.
Yorumlar (21)
eğitim adına 6 yıl önce
Haberlere bakarken sevindiğim tek haber diyebilirim.Tebrikler...Böyle öğrencilerin el üstünde tutulması lazım.
Sibel 6 yıl önce
tebrik ediyorum !
ALKIŞLAR NUR İÇİN 6 yıl önce
TEBRİK EDERİM
tdk 6 yıl önce
Specific:Bir türün, bir olayın karakteristik yönünü veren özel, belli, belirli, kendine özgü, özellikli, özgül, kesin :)

Serap 6 yıl önce
Tebrik ederim alpin cim kocaman kutluyorum seni hayatın boyunca başarılar dilerim.
Tamam 6 yıl önce
Düzce modern specific bir sehirdir.alpin de bu spesifik kisiliklerden biri Tebrikler
Halk 6 yıl önce
aferim güzel kız, akıllı kız, bu yobaz memleketin adını böyle güzel birşeyle duyurduğun için Sağol, kavgadan, hırsızlıktan, fakirlikten başka haberimiz yoktu, Sağol, helal olsun sana, şimdi yobazlar sorarlar ne olmuş ki yani diye, sen aldırma
SANER KADI 6 yıl önce
Tebrikler Alpin... Başarılarının devamını diliyorum...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı