banner851

banner614

BAKIN VALİ'DEN NE İSTEDİ?

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Valilik sitesine kendisi ile görüşmek istediği yönünde bir mesaj yazan öğrenciyi makamında ağırladı. Farabi Anadolu Lisesi öğrencisi Zahiddin Seyar, Vali Dağlı'dan okuluna çok amaçlı spor salonu kazandırılmasını istedi.

banner619
Eğitim 13.01.2017, 13:34
4884
BAKIN VALİ'DEN NE İSTEDİ?

Vali Zülkif Dağlı'nın talimatıyla bir süre önce yenilenen Düzce Valiliği'nin internet sitesinde yeni bir uygulama olarak "Valiye Mesaj" bölümü oluşturuldu. Her gün kendisine gönderilen mesajları okuyan Vali Zülkif Dağlı, bir öğrencinin talebini geri çevirmedi.

8 Ocak 2017 tarihinde Valilik sitesi mesaj bölümüne Vali Zülkif Dağlı ile görüşmek istediğini belirten bir mesaj gönderen Farabi Anadolu Lisesi öğrencisi Zahiddin Seyar'ın isteği gerçek oldu.

Bugün sabah saatlerinde Vali Zülkif Dağlı’yla valilik makamında görüşen lise öğrencisi Zahiddin Seyar, Vali Dağlı'dan okulun bodrum katında sportif aktivitelerin yapılabileceği çok amaçlı spor alanı istedi. Vali Zülkif Dağlı da öğrencinin talebiyle ilgileneceğini söyledi. 

Öte yandan her ayın ilk haftası Halk Günü toplantıları ile vatandaşlar bir araya gelen Düzce Valisi Zülkif Dağlı, ayrıca www.duzce.gov.tr sitesinde açılan “Valiye Mesaj” bölümünden de vatandaşların isteklerini takip ediyor. 

banner844
Yorumlar (9)
Suleyman 5 yıl önce
Ilimden bilimden bahseden arkadaslar sanki bu konuda bir cabaniz var okullarda kutuphane icinde bilim atolyeside yapilacak yer var ama bizim cok bilmis bilim adamlarimizin oyle bir calismasi yok.sportif etkinliklerin yapilacagi alan hic yok
Sayar 5 yıl önce
Bence her okulda bir bilim atölyesi olmalı. Millet uzaydan bizi izliyor biz hala bi topun peşinde 22 kişi koşuyoruz.Yen'i nesil çocuklar cok enerjik bu çocukların aklı,zekaları ve becerilerinin yüzeye çıkması için bütün okullarda yapılmalı
hakan 5 yıl önce
kütüphane isteseler şaşardım
Tug 5 yıl önce
Isiniz gucunuz spor ne demek nasil bir zihniyete sahipsin sen ya
adam 5 yıl önce
sayın valim hastaneyi incelemeyi sakın bırakmayınn..idareci odasından yer kalmadı..acille bi baskın yapsanız..ah bi anket yapsanız neler çıkacak ..ama yemin düzce sallanır..ve siz belki makamdan olursunuz ama öteki dünyanıza çokk güzel olur
Muhterem 5 yıl önce
İşiniz gücünüz spor. Bir kere de kafayı çalıştırın araştırma yapın bir şeyler üretin. Bence her okulda bir bilim atölyesi olmalı. Millet uzaydan bizi izliyor biz hala bi topun peşinde 22 kişi koşuyoruz. Gerçi onu da başaramıyoruz.
Mesele 5 yıl önce
o işle de uğraşanlar var millet bizi uzaydan izliyor doğru ama o millet milletliğini kaybetmiş milletler yobazlaşmış, insanı dünyalık meseleler için bir millet .
FARABİLİ 5 yıl önce
okulumuzda gerçekten bir spor salonu yok sınıftan dönme bir salon var. ve orada ne futbol ne basketbol nede voleybol oynanamıyor spor salonu istiyoruz..
Chief 5 yıl önce
Vali Bey'in çalışmalarını takdir ederek izliyoruz, umarım uzun süre Düzce'de görevde kalır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın