banner851

banner955

BU GENÇLER BİR HARİKA!

Düzce Üniversitesi akademik ekibi ve öğrencileri ile uluslararası başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Ülke ve dünya genelinde düzenlenen “Google Solution” yarışmalarına katılan Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri, projelerini konuşturdu.

Eğitim 21.07.2020, 16:15
2456
BU GENÇLER BİR HARİKA!
banner1032

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri, “Google Solution Challange” ve “Google Solution Marathon” yarışmalarında önemli başarılar elde etti.

Sadece Türkiye’de yapılan “Google Solution Marathon” yarışmasında ürettikleri proje ile ilk 3’e giren öğrenciler, dünya genelinde düzenlenen “Google Solution Challange” yarışmasına ise Türkiye’den çıkmış tek ekip olarak katıldı. Burada ilk 20’nin içerisine giren Düzce Üniversitesi öğrencileri, önemli bir başarıya daha imza attı.

Engelli insanların, dış ortamlardaki yerlerin kendileri için uygun olup olmadığı konusunda ayrıntılı bilgi veren bir mobil uygulaması projesi olduğunu söyleyen ekip üyeleri; Batuhan Enes Başay, Naci Özgür Kuzucuk, Muhammet Arslan ve Mehmet Ali Aydemir kendilerine her konuda destek olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Nigar Demircan Çakar’a ve akademisyenlere teşekkür etti.

Yorumlar (3)
ZA 2 yıl önce
Tebrikler gençler.
Aa 2 yıl önce
Eee, neymiş bu proje? Getirisi yani katkısı neymiş? Nereye katkı sağlarmış? Haberde göremedim. Gugıl Soluşins yazınca haebr mi oluyor?
Ali İSMİÇOĞLU 2 yıl önce
Tebrikler Gençlerimize, başarılarının artarak devamını diliyorum.
13
kapalı