banner851

banner614

DOĞA'DA KARNE HEYECANI

Düzce Doğa Okulları öğrencileri 2015-2016 eğitim-öğretim yılının ilk karnelerini aldı. Öğrencilerin karne heyecanına aileleri de ortak oldu.

banner619
Eğitim 22.01.2016, 14:55 22.01.2016, 15:52
726
DOĞA'DA KARNE HEYECANI
Tüm eğitim kurumlarında olduğu gibi Düzce Doğa Okulları'nda da bugün karne heyecanı vardı. Bu kez karne sevinciyle kampüs alanını dolduran Doğalı öğrencileri, aileleri de bu özel günlerinde yalnız bırakmadı. Bir dönem boyunca gösterdikleri emeğin karşılığını almanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler kadar velilerin de heyecanı ve mutluluğu yüzlerinden okundu. Sınıflardaki yerlerini alan ve karnelerine kavuşmak için heyecanla bekleyen öğrencilere iyi bir sömstr tatili geçirme temennisini ileten öğretmenleri, bol bol dinlenme ve ikinci yarıyıla enerji dolu başlama tavsiyesinde bulundu. Ardından öğretmenlerinin tebrikleri arasında karnelerini alan anaokulu, ortaokul ve lise öğrencileri, başarılı geçen bir dönemin sonunda tatile girmenin hazzını yaşadı.


Farkı verdiği eğitimlerde...

Düzce Doğa Okulları'nda öğrenciler sadece karne ve başarı belgesi almadı. Ayrıca ilkokul öğrencileri için DOSA (Doğa Student Assesment Program) kapsamında İngilizce karneleri, ortaokul öğrencileri için Doğa Okullarında uygulanan SOES (Student Oriented Education System) Değerlendirme Sonuç Raporu ile deneme sınavlarının değerlendirildiği Ölçme Değerlendirme Raporları da verildi.


Lise kademesinde ise üniversite eğitimi öncesi kariyer inşasında önem taşıyan t-MBA (Teenager MBA) dersleri için verilen karneler ile yine Ölçme Değerlendirme Raporları öğrencilerle buluştu.

Kış Kampı başlıyor

Öte yandan Doğa Okulları'nda yarıyıl tatilinde de eğitimde frene basılmıyor. 8. sınıflar için TEOG ve 12. sınıflar için YGS-LYS hazırlıklarının yapılacağı Kış Kampı 25-30 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek. Kış Kampı'nda günde 8 saat olmak üzere 6 gün boyunca sınava hazırlık amacıyla eğitimler verilecek.

HABER;C.ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
veli 6 yıl önce
Yine güzel bir organizasyondu. Tüm öğretmenlerin emeğine sağlık...