Düzce Cam Düzcespor Teknik Direktörü Adnan Şentürk ve Düzce Cam Düzcespor Basın Sözcüsü Hasan Kaya, Şıralık Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi. Şentürk ve Kaya, TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ligin ikinci haftasında Belediye Derincespor ile oynanacak karşılaşma öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Sizlerin de desteğiyle bu görevi en iyi şekilde tamamlayacağım”

İlk olarak söze başlayan Basın Sözcüsü Hasan Kaya, “Bildiğiniz üzere uzun yıllar Düzce Cam Düzcespor’u takip eden bir basın mensubu arkadaşınız olarak kulübümüzün medya ve iletişim birimi konusunda böyle bir ihtiyaç olduğu Kulüp Başkanı’mız Sayın Muzaffer Leblebici tarafından bana yapılan teklifi kabul etmek durumunda kaldım. Bu alanda sizlerin de desteği ile kulübümüze desteğimizi göstereceğiz. Sizinle şimdi ise ilk basın toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Sizlerin de desteği ile bu görevi görev sürem süresince en iyi şekilde tamamlayacağım. İlgi ve alakanıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-08-29 at 16.32.37

“İstediğimiz oyunu sahaya yansıtmasını bildik”

Düzce Cam Düzcespor Teknik Direktörü Adnan Öztürk teknik heyet ve oyuncular olarak en iyisini yapmaya hazır olduklarını söyleyerek, “Lige çok az bir zaman kala başladığımız çalışma etabını en iyi şekilde değerlendirdik. Önümüzdeki Uşakspor karşılaşmasına en iyi şekilde hazırlandık. Hem mental olarak hem de kondisyon olarak oyuncularımdan yararlanmak istedim. Nitekim de Uşakspor karşısında şans bizden yanaydı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtmasını bildik ve oradan aldığımız 3 puan ile lige puanla başlamış olduk. Dün yaptığımız tek antrenman ve bugün sabah yapmış olduğumuz antrenman ile Belediye Derincespor müsabakasının hazırlıklarına başladık. Kendi sahamızda oynayacağımız karşılaşmadan da alacağımız olumlu sonuç ile hem şehir adına hem bizim adımıza çok iyi olacak. Teknik heyet olarak, oyuncular olarak en iyisini yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.