Seçimin Düzce merkezdeki iddialı adayı MHP'li Yılmaz Eser, MHP Düzce il yönetimi ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimi çalışmaları kapsamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. TSO başkanlığı görevine kadar MHP'de uzun yıllar siyaset yapan Erdoğan Bıyık tarafından ağırlanan MHP heyeti, Düzce'nin ekonomisini daha iyi noktalara taşımak noktasında odanın yürüttüğü faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Adayı Eser, halkın teveccühü ile Düzce Belediye Başkanlığı koltuğuna oturması halinde şehrin sac ayağı olan Düzce iş dünyası ile her zaman yakın ilişkiler içerisinde olacağını vurguladı.

Whatsapp Image 2024 02 13 At 14.19.34 (1)

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, halktan gördüğü yoğun destekle seçim gezilerine devam ediyor. Bu kapsamda Düzce TSO'nun kapısını il yönetimi ile birlikte çalan Başkan Adayı Eser, Düzce ekonomisinde söz sahibi kurumun yöneticileri ile bir araya geldi.

Whatsapp Image 2024 02 13 At 14.19.34 (2)

Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat ve Cemal Aksan, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Taştepe, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Düzce KGK Başkanı Gökçe Ülkü Altay ve TOBB Düzce GGK Başkanı-Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu hazır bulundu.

“ÜLKE SİYASİ TARİHİNE ALTIN HARFLERLE YAZILACAKTIR” “ÜLKE SİYASİ TARİHİNE ALTIN HARFLERLE YAZILACAKTIR”

Whatsapp Image 2024 02 13 At 14.19.34

"DEMOKRASİ ŞÖLENİNE DÖNÜŞMESİNİ BEKLİYORUZ"

Ziyarette konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 31 Mart Seçimlerinin Düzce’ye hayırlar getirmesini temenni ederken, “Düzce Belediye Başkanlığı için birçok partinin aday çıkardığını görüyoruz. Demokrasinin gereği olan seçimlerde, çok adaylı bir sürecin demokrasi şölenine dönüşmesini umut ediyoruz. 31 Mart Seçimlerinde yarışacak olan tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 02 13 At 14.19.33

"TSO İLE İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ"

Başkan Adayı Yılmaz Eser ise Düzce sanayisi için odanın öneminden bahsederek, halkım takdiri ile Başkan olmadı halinde iş dünyasının sesine her zaman kulak vereceklerini ve TSO ile iş birliği içinde birçok projeye imza atacaklarını vurguladı.

Whatsapp Image 2024 02 13 At 14.19.33 (1)

Ziyaret programı, MHP Düzce Belediye Başkanı Adayı Yılmaz Eser’in hizmet katlarını ziyaret ederek oda personeliyle selamlaşmasıyla sona erdi.