Düzceliler'in karşılarında gördüklerinde içtenlikle sarılıp destek verdiği MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, büyük güne adım adım yaklaşılırken, sahada gönüllere dokunmaya devam ediyor.  

Whatsapp Image 2024 02 26 At 12.52.52

DÜZCE SOKAKLARINDA YİNE SAMİMİYETLE KUCAKLANDI

Şehir merkezindeki temasları sırasında 7’den 70’e herkesle yaptığı sıcak sohbeti yüzlerde tebessüm bırakan Başkan Adayı Eser, Düzce sokaklarında yine samimiyetle kucaklandı.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 12.53.08 (1)

‘HER ŞEY DÜZCE İÇİN’

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde halkın istek ve beklentilerine kulak verip hedeflerini aktarmaya devam eden Başkan Adayı Eser, “Düzce'de doğduk, Düzce'de büyüdük, Düzce'de ekmeğimizi kazanıyoruz. Milletimize hizmet aşkıyla göreve talip olduk, sizlere en güzel çalışmaları sunmak için söz veriyoruz. ‘Her şey Düzce için’ diyerek çıktığımız bu yolda, geleceği sağlam temeller üzerine inşa edecek donanıma sahibiz. Tarımdan turizme, modern kentleşmeden sosyal yaşama kadar birçok alanda uygulamaya koyacağımız projeler ile MHP’nin üretken hizmet anlayışını hemşehrilerimizle ve kentimizde yaşayanlarla buluşturacağız.” dedi.  

Whatsapp Image 2024 02 26 At 12.53.18

“HALKA KAPIM HER ZAMAN SONUNA KADAR AÇIK OLACAK”

BİRLEŞTİRİCİ MESAJIYLA TAKDİR TOPLADI BİRLEŞTİRİCİ MESAJIYLA TAKDİR TOPLADI

‘Kapım her zaman vatandaşa sonuna kadar açık olacak.’ diyerek, halkla iç içe olacağını her fırsatta vurgulayan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Eser, “Bu şehrin evladı olarak sorunları biliyoruz. Ulaşımda, şehirleşmede, tanıtımda eksik olduğumuz yönler var. Yanı başımızdaki iller yatırımlarla koşarken, biz yerimizde sayamayız. Ankara’da her kapıyı açacak güce sahibiz. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ‘Yerel hizmetleri vatandaşa en etkili biçimde sunmalıyız’ ilkesi yönetimde temel anlayışımız ve rotamız olacak. Allah'ın izni ve milletimizin derin sevgisiyle verdiği destekle şehrimizi her alanda şaha kaldıracağız.” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 12.53.02