DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, tarafından düzenlenen geniş katılımlı iftar yemeği ile birlik ve beraberlik perçinlendi.

Bir restaurantta düzenlenen iftar davetine, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir, DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Düzce Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Tokaliç, Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan, parti teşkilat üyeleri ve gazeteciler katıldı.

BAŞKAN ÖZLÜ TEBRİKLERİ KABUL ETTİ BAŞKAN ÖZLÜ TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Whatsapp Image 2024 03 22 At 13.02.48

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan DEVA, Gelecek ve Demokrat partileri ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, yoğun bir seçim çalışması temposu içerisinde olduklarını belirterek, “Biz kimseyi korkutmuyoruz ve özgür bırakıyoruz. Seçmenler eğer günün birinde güce değil de doğruluğa ve dürüstlüğe oy vermeyi ilke haline getirirlerse ülkede çok şey değişmeye başlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 22 At 13.02.49

Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir de Düzce’de güzel bir ittifak örneği yaşandığını altını çizerek daha gelişen ve kalkınan bir Düzce için Düzceliler’in Başkan Adayları Murat Caymaz’a destek verip sahip çıkmasını istedi.