banner851

banner614

ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARINDA DA KULLANILACAK

banner619

Gölyaka Belediyesi, ihtiyaç duyulan acil zamanlarda ve Efteni Gölü üzerinde turizmde kullanılmak amacıyla tekne satın aldı. Melen çayında yapılan test sürüşünde Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan bölgede bizzat incelemelerde bulundu.

banner846
Gölyaka 10.07.2020, 12:21 10.07.2020, 15:28
1144
banner844

Gölyaka ilçesinde bulunan Aksu Çayı ve Melen Çayı’nın birleştiği bölge ile Köprübaşı Köyü’nde bulunan köprüye kadar olan kısımda ihtiyaç duyulan acil hallerde ve Efteni Gölü üzerinde turizm amacıyla kullanılmak üzere Gölyaka Belediyesi tarafından tekne satın alındı.

Melen çayında yapılan test sürüşünde Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan bölgede bizzat incelemelerde bulundu.

Gölyaka Belediyesi bünyesine kazandırılan  bu tekne ile Melen Çayı ve Efteni Gölü’nde oluşabilecek kaza gibi olumsuz durumlarda arama kurtarma çalışmalarına destek verilebileceği belirtildi.

Yorumlar (3)
Cabir baş ( şikayet maki 10 ay önce
Sen hangi turizmden bahsediyorsun turisti sıçırtacak bir tuvalet bile yok hayâl görmekle bir kayık la tren isimli sigortası dahi olmıyan uyutmaç bir araçla göz boyamakla halkı hipnotize etmekle turizm olmaz
Şahin 11 ay önce
Efteni gölü üzerinde turizmde kullanılmak üzeremi??
Haaayyydaaaa..!saçmalıga bskarmısınız yaaaaa?
Yav arkadaş efteni gölü civarında birsürü göcmen kuş konaklıyor.turistlerde zaten genelde kuşlarka dolu güzelliği görmeye geliyor.eee sen simdi efteni gölü üzerinde o teknenin gürültüsüyle dolaşırsan o gölde bırakın göcnen kusunun konaklamasını karga bile terk eder gölü.ondan sonra turust bekle dur...!
Serhat 11 ay önce
Daha çok hafta sonu tur atmak için kullanılmasın da !!
açık