banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ’NİN PİKNİĞİNE YOĞUN KATILIM

Düzce Belediyesi’nin özel gereksinimli bireyler için düzenlediği ‘Geleneksel Engelsiz Yaşam Pikniği’ bugün Gölyaka Kültür Park’ta yapıldı. Piknik etkinliğinde, özel gereksinimli bireyler ve aileleri eğlenceli vakit geçirdi. Etkinlik ile ilgili Öncü Haber Mikrofonuna konuşan Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, özel gereksinimli bireylerle birlikte vakit geçirmekten dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.

Gölyaka 11.05.2022, 13:20
2947
DÜZCE BELEDİYESİ’NİN PİKNİĞİNE YOĞUN KATILIM
banner986

Düzce Belediyesi’nin özel gereksinimli bireyler ile ailelerini bir araya getirdiği, ancak koronavirüs salgınında getirilen kısıtlamalar nedeniyle 2 yıldır yapılamayan ‘Geleneksel Engelsiz Yaşam Pikniği’ etkinliği bugün Gölyaka Kültür Park’ta düzenlendi.

Etkinliğe Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, özel gereksinimli bireyler ve aileleri yoğun katılım sağladı. Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, etkinliğe katılan özel gereksinimli bireyler ve aileleri ile yakında ilgilendi. 

Mangalların yakıldığı piknikte hazırlanan ızgaralar, etkinliğe katılanlara ikram edildi. Özel gereksinimli bireyler ile ailelerinin gönüllerince eğlendiği etkinlik, Düzce Belediye Bandosunun konseri ile başladı.

Çalınan müzik eşliğinde aileleri birlikte oynayan özel gereksinimli bireyler unutulmaz bir vakit geçirdi.

Etkinlik ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, “Bugün çok sevinçliyiz. Misafirlerimizin sevinci bizim sevincimizi arttırdı. Burada bin 500 kişilik bir davetli grubumuz var. 10 Mayıs – 17 Mayıs arasında Türkiye genelinde engelliler haftası olduğu için bizde bu gruplara aileleri ile birlikte özel okullar, devlet okulları ile birlikte böyle bir organizasyona katkıda bulunduk. Mangal yapıyoruz, ikramlarımız var, Düzce Belediyesi bando ekibi burada konser veriyor. Bugün havada çok güzel maşallah. Bu güzel ortamda, biz hizmet etmeye çalışıyoruz. Çünkü bu yavrularımız, hepimizin yavruları. Biliyorsunuz, herkes bir engelli adayı. Bu kardeşlerimiz ile beraber ailelerine de moral vermek zorundayız” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
Ya evet 3 ay önce
Çok güzel bir düşünce ancak engelli bireylerden çok engelsiz Kerim olması biraz garip değil mi
21
açık