banner851

banner614

İÇERİSİNDE YOK YOK…

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın girişimiyle ilçeye yeni ve modern bir sosyal tesis ve alan kazandırma çalışmalarında tamamlanan ihale işleminin ardından inşaat aşamasına geçildi. Bir sosyal yaşam alanı olarak dizayn edilen projenin içinde ise yok yok.

banner619
Gölyaka 02.01.2021, 16:00
2694
İÇERİSİNDE YOK YOK…

Gölyaka’ya yeni ve modern bir tesis kazandırılması çalışmalarında çalışmalar boyut atlandı. Başkan Yakup Demircan’ın büyük önem verdiği projede geçtiğimiz aylarda ihale işlemleri tamamlanan tesisin inşaatına başlandı.

Göreve geldiği andan itibaren Gölyaka’nın daha yaşanılabilir kent olması için ilçe genelinde çalışmaları hızlandıran Belediye Başkanı Yakup Demircan, hassasiyetle üzerinde durduğu ‘yaşam alanı’ projesi Yeni Mahalle’de yükselmeye başladı.

İçerisinde oturma alanları, çocuk parkı, yeşil alanlar, sosyal tesis ve tenis kortu bulunan proje alanını ziyaret eden Başkan Demircan çalışmaları yakından takip etti.

Çalışanlardan bilgi alan Demircan, alanı gezerek çalışmalarda gelinen son noktaya ilgili incelemelerde bulundu.

Çalışmaların 4 ay içerisinde tamamlanması ve yeni sosyal alanın Gölyakalılar’ın kullanımına sunulması hedefleniyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (6)
PAZAR YERİ NE OLDU 9 ay önce
YAPTIKLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER SAYIN BAŞKAN, ANCAK İLK GELDİĞİNİZDE DE SÖZ VERDİĞİNİZ VE GEÇEN YIL RAMAZAN BAYRAMINDA İLK KAZMAYI VURACAĞIZ DEDİĞİNZ PAZAR YERİ PROJESİ NE OLDU.
Melahat 9 ay önce
Bunlardan önce yaşadığımız internet çağından uzak kalmamızı engellemek için ilk önce alt yapı getirilerek internet sağlanmalı yollar gerçekten temizlenip toprakmı asfaltmı belli olmayan yollar yapılmalı
Barış sokak mağduru. 9 ay önce
Ondan önce söz verdiğiniz gibi barış şok asfalt yapsanız artık nedense hep lafta kalıyor bu sokak. Yazın toz yutmaktan mahfoluyoruz. Kapıda oturmak mümkün değil. Zaten çukur yüzünden yakında bizim bahçeden geçmeye başlayacaklar. Bizim evin önünde yazın 10 dakika otur bizi çok iyi anlarsınız. Oy isteyen çok ama bizim sokağa gelince icraat yok. ÇOK şükür. İnşAllah başkanım okursunuz bu msji bir el atarsınız artık bu işe.
Gökyakalı 9 ay önce
Yaparsayakupbaşkanyapar
Burcu 9 ay önce
Önce anıt park ı bitirinde gölyaka orda kalsın
YENİ MAHALLELİ 10 ay önce
TEŞEKKÜR EDİYORUZ BAŞKANIM