banner851

banner614

KAYA BLOKLARI TEMİZLENİYOR

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Demircan son olarak Gölyaka Bağlantı Yolu’nda trafiği tehdit eden kaya blokların temizlenme çalışmalarını yerinde inceledi.

Gölyaka 03.03.2020, 16:32 03.03.2020, 17:01
2731
KAYA BLOKLARI TEMİZLENİYOR

Gölyaka Belediyesi, Gölyaka Bağlantı Yolu’nun daha güvenli hale getirilmesi için çalışmalara başladı. Bu kapsamda geçtiğimiz haftalarda yaşanan heyelanların bir kez daha vurduğu Gölyaka Bağlantı Yolu üzerindeki kaya blokları Gölyaka Belediyesi Fen İşleri ve karayolları ekipleri tarafından temizlenmeye başladı.

Trafik ile yaya güvenliğini tehdit eden büyük kaya parçalarının kaldırılması sırasında Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan da bölgeye gelerek son durumu yerinde gördü.

Başkan Yakup Demircan yapılan temizleme çalışmalarını yerinde inceleyerek Gölyaka Belediyesi Fen İşleri ve karayolları ekiplerinden bilgiler aldı.

Yorumlar (2)
FAHRİ 2 yıl önce
Çocukluğum orda geçti orada devamlı heyelan olur ama ne hikmetse o yolu yapan müşahit bunu anlayamadı o yolda daha çok kayma vs olacak.
vebali Nihat başkanın boy 2 yıl önce
bitmez o yolun derdi bitmez, o yol orijinal projedeki yerine yapılsaydı hiç bir sorun yaşanmayacaktı, yeri değişti şu anki mevcut yere yapıldı, o gün bugündür de sorunları da bitmiyor bitmeyecek de.