banner851

banner955

“ Daha yapacak çok iş var.”

Vali Bülent Kılınç, İl Genel Meclisi'nin mart ayı ikinci birleşimine katılarak açıklamalarda bulundu. Kılınç, daha yapılacak çok iş olduğunu ifade etti.

Gündem 03.03.2009, 12:22
196
“ Daha yapacak çok iş var.”

Bu ay son kez bir araya gelen İl Genel Meclisi üyeleri son birleşimlerini yapmaya devam ediyor. Meclisin mart ayı ikinci birleşimine Vali Bülent Kılınç'ta katıldı.

Geçen süre içerisinde meclis üyelerinin önemli çalışmalara imza attığını belirten Kılınç, “Görevde bulunduğunuz zaman içinde yol konusunda olsun, diğer çalışmalarda olsun çalışmalarda bulundunuz. Yapılan çalışmalar kadar yapılmayı bekleyen çalışmalarda var. Biz isterdik ki Avrupa ülkeleri gibi bizim yollarımızda çukur olmasın ve güzel olsun. Gelen bütçelerle yollar konusunda çalışmalar yapılıyor. Ama bütün çalışmaları bir anda bitirmek mümkün değil.” şeklinde konuştu.

İl Genel Meclisi'nin bu ay son birleşimlerini yaptığını da belirten Kılınç, “Bir dahaki ay buradaki meclis üyesi arkadaşlarımızın bazıları olmayacak. Şimdiden bu arkadaşların hakkını helal etmesini istiyoruz. Başarılı çalışmalarından dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu