banner851

banner614

2 BİN KİŞİ KAMP KURDU

banner619

Türkiye'nin dört bir yanından "Sel Bölgesine Destek" sloganıyla Düzce'nin Cumayeri ilçesinde buluşan yaklaşık 2 bin kişi, kamp kurarak Melen Çayı'nda rafting yaptı.

banner846
Gündem 20.10.2019, 15:45 20.10.2019, 23:06
3586
banner844

Sosyal medya üzerinden haberleşerek "Sel Bölgesine Destek" sloganıyla Türkiye'nin dört bir yanından Düzce'nin Cumayeri ilçesine gelen yaklaşık 2 bin kişi, kamp kurup, Melen Çayı'nda rafting yaptı.
Dokuzdeğirmen Harmankaya mevkisine gelenler, bir işletmecinin gösterdiği alanda çadırlarını kurdu.
Burada doğal yaşamla iç içe vakit geçiren doğaseverler, daha sonra Melen Çayı'nda 12 kilometrelik zorlu parkurda rafting yapma imkanı buldu.


Bölgede yakın zamanda sel felaketi yaşandığını hatırlatan Pirdal, kısa sürede toparlanıp tekrar kamp organizasyonlarına başladıklarını kaydetti.


Raftingin yanı sıra zipline ve trekking yapan grup, 2 gün boyunca kamp alanında konaklayacak.
Kampçıları misafir eden işletme sahibi Davut Pirdal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamp organizasyonunun geleneksel hale geldiğini söyledi.


Düzce'nin, Ankara ve İstanbul gibi iki metropol arasında yer aldığına işaret eden Pirdal, "Türkiye'nin her yerinden buraya kamp yapmaya geliyorlar." dedi.


Kampa katılan Şenay Sayar ise İzmir'den geldiğini belirterek, "Ortam çok güzel. Doğal ortamları çok seviyorum. Kamp organizasyonundan çok memnun kaldık. Kamp alanında herkes birbiriyle kaynaşıyor. Sel felaketinde buralar yıkıldı. Bu yıl bölgeye destek olmak amacıyla kamp organizasyonunu düzenledik. Herkesi bu eşsiz doğaya bekliyoruz." diye konuştu. (AA)

Yorumlar (6)
CY 2 yıl önce
Kamp yanlış yere kurulmuş 9 Değirmende hasar alan bir yer görmedim. Yukarı çıkıp Dilaver,Esmahanim, Uğurlu köylerine bir baksalar oralarda etkinlik yapsalar...
ali 2 yıl önce
biz duymadık duyuru yapanda olmadı kimseyi kandırmayalım.
tabi destek.. 2 yıl önce
Destek bahane, rafting şahane.
Mutlu 2 yıl önce
Gerçekten iyi birşey yapmışlar bende düzce li olarak teşekkür ediyorum inşallah ses getirir onlarında arkadaşları gelir ziyaret eder düzce mizi tanırlar...
hamza 2 yıl önce
Kesinlikle asgari ucretle ev gecindiren bir ailenin yapicagi hobi yada etkinlik degil..
Düzceli Vatandaş 2 yıl önce
Ne Alaka kamp yapmak çok mu pahallı bir etkinlik