banner851

banner955

3 ASKER HEYKELDEN BİRİNİN MIZRAĞI ÇALINDI

Düzce'de Kültür Mahallesi'nde bulunan 15 Temmuz Şehitleri Parkı'nda bulunan Selçuklu dönemini temsil eden 3 asker heykelin birinin elindeki mızrak kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından çalındı. İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri hırsız ve ya hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Gündem 28.08.2022, 14:45 28.08.2022, 16:09
2800

Bu kadarı da pes dedirten olayın adresi, Düzce Merkez Kültür Mahallesi’ndeki 15 Temmuz Şehitleri Parkı.

Selçuklu dönemini temsilen, su kemeri üzerinde bekleyen 3 asker heykelinin birinin elindeki Mızrak, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı.

Heykelin eline geçmesi için yapılan delikten geçirilen ince demirde mızrağı göremeyenler vatandaşlar, mızrağın eksikliğini Düzce Belediyesine bildirdi.

POLİS MIZRAĞI BULDU

Olayın ihbar edilmesinin ardından İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ihbar üzerine harekete geçerek hem mızrağı çalan hem de heykelleri tahrip eden kişi veya kişilerin tespit edilip, yakalanması için çalışma başlattı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Masası ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrasında çalınan mızrak bulunarak Düzce Belediyesi’ne teslim edildi.

Mızrağı çalan kişi ya da kişilerin yakalama çalışmaları devam ediyor.

banner844
Yorumlar (5)
Solger 1 ay önce
Asker nobette uyumuş mızrak gitmiş
Yamalı Pantalon 1 ay önce
Düşüncesizce binlerce lira harcanarak mahvedilen bir alandır orası. Beton yığını. Gidin bakalım bir gölge oturacak bir yeri var mı? Parkmış. Yatmaya yeriniz yok yatmaya.
Düzce_81 1 ay önce
Yakalanıp mizragin üzerine oturtulmali
saçma 1 ay önce
İslamda heykel günahtır. Buna rağmen gidip heykel diken zihniyetin cehaletini buradan anlayabilirsiniz.
İçeri tıkın 1 ay önce
Sanatçıları, gazetecileri içeri tıkmak yerine hırsızları, dolandırıcıları tıksanız bunlar olmaz
27
parçalı az bulutlu